המתנה הכי מדהימה שנתן לנו הטבע.

הצחוק וההומור הם בעיניי המתנה הכי מדהימה שנתן לנו הטבע. הצחוק בעצם דומה לבולמי הזעזועים שבמכונית. אם הוא לא היה קיים, היינו מרגישים כל אבן בדרך, כל מהמורה וקושי בחיים. אם לא היינו נעזרים בהומור, החיים של כולנו היו הרבה יותר משעממים, עצובים וגם קשים. מבחינתי, סיטואציות שבעבר היו מעוררות אצלי באופן מידי עצבים, מתח ולחץ, הפכו על ידי השימוש בהומור למצבים שניתן להתמודד עמם. בתור ילדה נחשבתי לילדה שלא יודעת לחייך, ומאז שהתחלתי להיעזר בצחוק ובהומור, אני בהחלט יכולה לומר שחל שיפור עצום באיכות החיים שלי.

רוצים עוד...

ורד אלה – רוח צחוק
מדריכה רוחנית להעצמה אישית (ייעוץ והכוונה, תהליכי העצמה אישית)
מפגש אישי - קריאה בקלפי טארוט, אימון לחיים - להתחבר לעצמנו , הרצאות סדנאות וקורסי טארוט צחוק.
טלפון: 050-7656007
דוא"ל: vered@veredella.com 

ייעוץ והכוונה באמצעות טארוט

ייעוץ והכוונה

מי מאתנו אינו חווה לבטים בנוגע למציאת בן או בת זוג, שיהיו עבורנו נפש תאומה ביקום הזה, מציאת עבודה, שמלבד פרנסה, תעניק לנו גם סיפוק של עשיה, ובכלל שאלות כאלו ואחרות, שנוגעות למהות החיים שלנו בארץ המיוחדת הזו?
אם גם את או אתה מוכנים להודות שלא, תמיד, "הכל בסדר", אולם נכונים לעשות הכל כדי לשפר ולצאת למסלול חיים חדש, אני כאן בשבילכם עם הידע המקצועי וניסיון החיים האישי המיוחד.

שמי ורד אלה ומעל לעשור אני יועצת, מסייעת ומדריכה רוחנית, במפגשי הכוונה ואימון אישיים, בנושאים של העצמה אישית, זוגיות, התנהלות מקצועית ועסקית, בריאות ועוד עד להשגת השינוי המיוחל והאמיתי. שיטות הטיפול המיוחדות שפיתחתי מתבססות על התובנות הרבות מתהליך השינוי האישי שעברתי וממשיכה לעבור בעצמי ומהרצון הכן והעז להפוך לימון ללימונדה כדי "להתחיל בדרך חדשה".

החיים הם מסלול ארוך ומפותל. פניתם ימינה ואתם בדרך המלך, פניתם שמאלה ואיבדתם את הדרך. אין נכון או לא נכון. הכל נמדד בזמן ובמקום. הכל תלוי בזווית ראייה, באותו היום - אתמול זה התאים ומחר, כבר, פחות. כולנו עוברים דרך מסוימת שבה יש יותר פניות ופחות סטיות. אצל כל אחד זה אחרת. מה שחשוב זה ליהנות מהדרך להסתכל לצדדים ולחייך כל הדרך לנצל את היום ולשאוף לחלום.

אני לא מהמיסטיקנים שאתם מכירים – מפגש ייעוץ, אימון והכוונה, אצלי, הוא אקטיבי, נוגע לעומק, מזיז, נותן כלים מעשיים לקבלת החלטה נכונה יותר בשבילך והכל בגישה חיובית ומלווה בהומור (כמובן שברגעים המתאימים), כי אם נמצא את המצחיק בדברים, שמעוררים בנו לחץ ומתח, נוכל לפתוח את עצמנו למסרים ולשינוי.
במפגשי ייעוץ והכוונה שאני מקיימת, אני משלבת מיסטיקה וטיפול באמצעות מודעות עצמית, חשיבה חיובית וצחוק ככלי ריפוי (יוגה צחוק, ליצנות רפואית). הפתיחה בקלפי טארוט מהווה רק "כלי", שבאמצעותו המטופלים שואלים את השאלות ובמידה רבה מעלים בעצמם את התשובות, בקול רם ותוך לקיחת אחריות על חייהם. המטופלים שלי אומרים עלי שאני נותנת להם תקווה, אופטימיות ואנרגיה.
אני שמה דגש במפגשים האישיים על אימון והכוונה למודעות עצמית, הכוללת התגברות על חששות וקבלת החלטות אמיצות וביצוען, כצעד הכרחי ליצירת שינוי אמיתי בחיים של כל אחד ואחד מאתנו. כשמשחררים דברים שתקועים ומציקים אז המון אנרגיה משתחררת ועניינים לא גמורים מגיעים לפתרון.

גם שאתם מתוסכלים ואומללים אתם יכולים ליהנות מהחיים שלכם! 
המקום בו אנחנו נמצאים בחיים מבוסס על הזהות שלנו, האמונות שלנו לגבי עצמנו, הערך של העתיד והזדמנויות שאנחנו מקבלים בחיים. אנשים רבים חושבים, שאם ישנו את הנסיבות של החיים שלהם, כמו למשל יחליפו עבודה, יעברו דירה, או יטוסו לחו"ל, יוכלו לשנות את המזל או להשתנות בעצמם. העניין הוא שהזהות שלנו הולכת בעקבותינו. אם אתם חפצים בשינוי, הוא חייב לבוא קודם כל מבפנים.

אתם מוזמנים למפגשי טארוט ייעוץ והכוונה עם ורד אלה שבהם תוכלו כבר היום להתחיל לשנות את החיים מקצה לקצה ....
מפגשי טארוט ייעוץ והכוונה מותאמים לאופי ולאישיות שלך.
ניתן להזמין את הייעוץ בכמה דרכים, בהתאם לשגרת יומך והנוחות שלך: פגישה אישית חד פעמית או סדרת מפגשים, ייעוץ טלפוני (סקייפ), או דרך האמייל.
זה באמת אפשרי!
אם אתם, באמת, רוצים להעיף את החיים שלכם, קדימה, אל תרשו לעצמכם לפספס את ההזדמנות לחיים טובים וצרו עימי קשר לשיחת היכרות בלתי מחייבת ותיאום פגישה בטלפון: 050-7656007.

מחפשים רעיון מקורי ומפתיע שכולל מיסטיקה צחוק וכיף ליום הולדת, מסיבת רווקות, חוגי בית/אירוע בעבודה ...
סדנת צחוק בשילוב טארוט (ערב שעשועי טארוט) , ערב מרתק שסוחף אחריו את כולם והופך את האירוע למיוחד ובלתי נשכח. הסדנה מאפשרת לכל אחד מהמשתתפים ללמוד על עצמו, איך להשתמש בצחוק והומור בחיי היומיום ואיך עושים מלימון לימונדה. הפעילות משלבת משחקים והתנסות עם קלפי טארוט וקלפים טיפוליים שונים. משך הסדנה ותכנה מותאמים אישית לסוג האירוע ולאופי המשתתפים.

ברשתות החברתיות


 • ורד אלה - ללא מסכות


  ורד אלה. צוחקת כל הדרך לחיים.

  אני ורד אלה, 'אלכימאית של החיים', הופכת חיסורים לחיבורים אנושיים שמתרגמים חולשה לחוזקה, אתגר להצלחה, אוחזת במכשול שהיה למכחול שעמו אני מציירת את תמונת חיי עם הנוף והצבעים שרק אני בוחרת, בכדי להיות שלמה ומאושרת.
  החיים סחטו לי לימון אבל שכחו להוסיף לו סוכר בשני...

 • דרך עבודתי

  ורד אלה מדריכה רוחנית לחיים באמצעות קריאה קלפי טארוט וצחוק (יוגה צחוק וליצנות רפואית), מתקשרת ועוד.
  טכניקות הטיפול משלבת ניסיון חיים אישי, ידע מקצועי מהעולם הרוחני והעולם הפיזי הרחב שצברתי, על מנת להוביל אנשים להגשמה ולצמיחה. תהליכי המודעות העצמית שעברתי ועוברת מלמדים אותי ליצור מהמשברים ...

 • ממליצים עליי

  לורד אלה שלום רב,
  ברצוננו להודות לך על סדנת הצחוק שהעברת למשפחתנו, כאמצעי מעורר לארוחה חגיגית עבור יום הולדת של אימי לאחר שעברנו לאחרונה כמה קשיים במשפחה. את הסדנא קבענו במטרה לשבור את קרח, לעשות שמח לעצמנו לאחר הקשיים שעברנו במשפחה, ואת גרמת לכולנו (וגם לרציניים מבינינו במיוחד) לעבור למצב ...

 • המדיה שלי

   

  אתם מוזמנים לקרוא, מה כתבו עליי במדיה:

 • מפגש אישי - קריאה בטארוט

  רוצים התחלה חדשה בחייכם ואינכם יודעים מה הכיוון הנכון ללכת בו?
  מתלבטים לגבי מצבים מסוימים בחייכם?
  לא יודעים כיצד לנהוג בזוגיות, בעבודה, בבית ובכל תחומי החיים?
  רוצים טיפים כדי לשמור על איזון נכון בחייכם? עצרו רגע ובואו למפגש אישי, של קריאה בקלפי טארוט, עם ורד אלה כדי לעשות סדר אמיתי בחיי...

 • אימון אישי - להתחבר לעצמנו

  מרגישים שהחיים שלכם תקועים?
  משהו מפריע לכם להתקדם?
  משהו באישיותכם לא מוצא חן בעיניכם?
  חוויתם משבר רגשי במשך תקופה ארוכה ושכחתם, כבר, מהי תחושת אושר?
  מרגישים מצד אחד אופטימיות ושאיפות לעתיד טוב יותר ומצד שני חוסר בהירות ואי וודאות?
  מרגישים שאינכם שבעי רצון ממה שקורה בחייכם?
  זה הזמן ...

 • הכוונה ואימון למציאת זוגיות

  מחפשים זוגיות, אבל מתקשים לפעול למען זה, או מרגישים שאתם פועלים נכון ובכל זאת לא מצליחים למצוא את הבן הזוג הנכון עבורכם?
  איזה בן זוג וזוגיות מתאימים לכם?
  רוצים לדעת על מישהו שהכרתם?
  פתחו את הלב ובואו למפגש הכוונה ואימון למציאת זוגיות עם ורד אלה, כי מגיע לכם להיות עם בן זוג אוהב ומעצים!
  ...

 • הכוונה ואימון לקריירה ועבודה

  אתם מרגישים שהקריירה תקועה ורוצים לפרוץ קדימה?
  מה העבודה שאתם חולמים עליה?
  שינוי מקצועי? מתלבטים לגבי קידום והכיוון המקצועי שלכם?
  רוצים יותר עניין וסיפוק בעבודה?
  אתם מנהלים את הקריירה שלכם! בהכוונה ואימון אישי לקריירה עם ורד אלה תוכלו לקחת אחריות עליה ולנהל את החיים המקצועיים שלכם. אם ב...

 • הכוונה לחיים בריאים

  אתם לחוצים ועמוסים בחייכם ולכן מעוניינים באורח חיים בריא, מבחינה גופנית ונפשית?
  מנסים לרדת במשקל או להפסיק לעשן ולא מצליחים?
  למרות המחלה, אתם רוצים להתקדם ולהצליח בחייכם?
  מה קורה עם הבריאות שלנו?
  קחו את עצמכם בידיים ובואו להתבונן ולדבר על הבריאות ואיכות החיים שלכם במפגש הכוונה ואימון לח...

 • הכוונה ואימון לשיפור הזוגיות

  רוצים שינוי ושיפור בזוגיות ובחיי הנישואין שלכם?
  מרגישים תקועים בגלל קונפליקטים עם בן/בת הזוג?
  אתם מרגישים שבן/בת הזוג לא מבינים אתכם? רוצים להרגיש שוב את ה"ביחד"?
  זוגיות מאושרת ויציבה מבוססת על שוויון ועצמאות של בני הזוג, כל אחד מבני הזוג שלם עם עצמו, אוהב את עצמו, בונה לעצמו ערך ודימוי...

 • קורס טארוט

  בואו לגלות עולם מופלא של מיסטיקה ולהתחבר לאני הפנימי שלכם תוך התנסות חווייתית ומעשית בקלפי הטארוט. זהו מסע של מודעות, של שיעורים לחיים, של תובנות.
  כל קלף יכול לתת עצה נכונה וב...

 • סדנת צחוק בשילוב טארוט

  סדנת צחוק בשילוב TAROT

  (ערב שעשועי טארוט)

  סדנת צחוק בשילוב טארוט הינו ערב חוויתי, אקטיבי ומיוחד המשלב צחוק והשתטות עם תוכן מעניין ומעשיר, מודעות עצמית והעצמה אישית. הסדנה מב...

 • דוכן מיסטיקה

  מחפשים דוכן מיסטיקה לאירוע חברה?
  למסיבה?
  לפסטיבל רוחני?
  ליריד אומנים או יריד מיסטיקה (יריד מטפלים אלטרנטיביים)?

  אפשר להציע לכם לחשוב קצת אחרת ?

  דוכן המיסטיקה, של ורד אלה - רוח ...

 • קלפי אהבה

  מערכות יחסים זה אוניברסיטה ומי שלא עושה שיעורים נשאר כיתה. זוג מאושר הוא לאו דווקא "הזוג המושלם", אלא הוא זוג שלומד ליהנות מההבדלים שבין אחד לשני כדי ליצור משהו מושלם באמת. מערכת יחסים בריאה דורשת מאמץ והשקעה. באמצעות קלפי Ta...

 • מה זה טארוט?

  קלפי הטארוט (TAROT) הם מערכת של 78 קלפים ששימושו בעבר למשחק ואף להגדת עתידות וכיום משמשים גם לייעוץ אישי, פיתוח עצמי ולהתפתחות רוחנית. תורת קלפי הטארוט הינה פילוסופיה המלמדת אותנו להסתכל על החיים שלנו ברובד המעשי והרוחני. ציו...

 • שינוי בחיים וטארוט

  לא פעם אנחנו תרים אחר מלאך שומר שיכוון אותנו, במיוחד בעיתות של התלבטות או קושי. אך במקום לחכות ליום שבו יתגלה בפנינו המלאך השומר שלנו, אפשר לגלות אותו לבד: להשתמש בקלפי טארוט שמעבירים לנו מסרים ומכוונים אותנו לגילוי תובנות חד...

 • חשיבות הצחוק

  עייפתם מהפסימיות? נמאס לכם מכל הנבואות השחורות? חיי היומיום עמוסים במטלות ובצורך להספיק ואתם מלאי חרדות ותסכולים?
  כל מה שעליכם לעשות הוא לקחת את החיים בקלות, לחייך יותר, ופשוט לצחוק. הכי כייף לחיות בצחוק – זה טוב לבריאות, לנש...

 • הכוונה מקצועית ומציאת קריירה

  הכוונה מקצועית לפיתוח קריירה

 • העצמה אישית


  ורד אלה. צוחקת כל הדרך לחיים.

  אני ורד אלה, 'אלכימאית של החיים', הופכת חיסורים לחיבורים אנושיים שמתרגמים חולשה לחוזקה, אתגר להצלחה, אוחזת במכשול שהיה למכחול שעמו אני מציירת את.....