המתנה הכי מדהימה שנתן לנו הטבע.

הצחוק וההומור הם בעיניי המתנה הכי מדהימה שנתן לנו הטבע. הצחוק בעצם דומה לבולמי הזעזועים שבמכונית. אם הוא לא היה קיים, היינו מרגישים כל אבן בדרך, כל מהמורה וקושי בחיים. אם לא היינו נעזרים בהומור, החיים של כולנו היו הרבה יותר משעממים, עצובים וגם קשים. מבחינתי, סיטואציות שבעבר היו מעוררות אצלי באופן מידי עצבים, מתח ולחץ, הפכו על ידי השימוש בהומור למצבים שניתן להתמודד עמם. בתור ילדה נחשבתי לילדה שלא יודעת לחייך, ומאז שהתחלתי להיעזר בצחוק ובהומור, אני בהחלט יכולה לומר שחל שיפור עצום באיכות החיים שלי.

רוצים עוד...

ורד אלה – רוח צחוק
מדריכה רוחנית להעצמה אישית (ייעוץ והכוונה, תהליכי העצמה אישית)
מפגש אישי - קריאה בקלפי טארוט, אימון לחיים - להתחבר לעצמנו , הרצאות סדנאות וקורסי טארוט צחוק.
טלפון: 050-7656007
דוא"ל: vered@veredella.com 

ורד אלה - דרך עבודתי

דרך עבודתי

ורד אלה מדריכה רוחנית לחיים באמצעות קריאה קלפי טארוט וצחוק (יוגה צחוק וליצנות רפואית), מתקשרת ועוד.
טכניקות הטיפול משלבת ניסיון חיים אישי, ידע מקצועי מהעולם הרוחני והעולם הפיזי הרחב שצברתי, על מנת להוביל אנשים להגשמה ולצמיחה. תהליכי המודעות העצמית שעברתי ועוברת מלמדים אותי ליצור מהמשברים של חיי צמיחה אינסופית 
ובזכותם יצאתי מתחושות הכישלון שליוו אותי – ושיניתי את חיי. וכיום אנשים רבים יונקים ממני השראה, כוח ועוצמות שלא ידעו או שכחו שקיימים בהם.

מטרתי היא לסייע לכמה שיותר אנשים למצוא ולחיות את המקום שבו הם נהנים ומסופקים מעצמם ומחייהם ולכן אני מייעצת תומכת ומלווה אנשים הבוחרים לראות את האור המצוי בתוכם ולהתמודד עם הקשיים המוצבים בפניהם כדי לצמוח מעלה במודעות עצמית, צחוק ואהבה. 

אני מאמינה שיש לנו שתי בחירות בחיים, לעשות קסמים בחיים ולחיות את החיים בשלווה ואושר עם פרחים מלבבים מסביבנו או לחיות עם קוצים ודרדרים שעוקצים עד כאב ולפעמים גם דמעות , ואני זה שבוחר איך חיי יראו ! אני מאמינה שהכל אפשרי עבור כל אדם ללא הבדל דת, גיל, רקע ומצב כלכלי. לכל אדם יש את האפשרות לבחור בחיים עם משמעות, לממש את עצמו, ולהשאיר חותם בעולם הזה. כל אדם צריך לחשוף ולהכיר את יכולותיו ואז ללמוד להשתמש בהם נכון, לטובתו ולטובת אחרים. עכבות ומחסומים שהאדם אוסף במסע חייו הם אתגרים הניתנים להסרה. לעיתים הדרך בחיים לא קלה אך היא אפשרית עם הכוונה נכונה, כלים יעילים וסביבה תומכת.

מקצוענות, הקשבה, תמיכה, שאיפה ליותר, אי שיפוטיות, אמינות, יצירתיות ואמונה ביכולותיו של כל אדם, הם הכלים שמנחים אותי ובהם אני משתמשת על מנת לעזור לאדם למצוא את דרכו למקומות הרצויים והטובים לו. לכן אינני מנסה לכפות על האדם שיטות טיפול שאינן מתאימות לו. הייעוץ והכוונה בקלפי טארוט, תהליך העצמה אישית, הסדנאות והקורסים מועברים באופן מקצועי, יצירתי תוך שימת דגש על הנאה במטרה לקדם אתכם, לתרום ולתת לכם כמה שרק אפשר. אני מחויבת לתהליך האישי, ללמידת האישיות שלכם, וביחד איתכם נלטש את העוצמות שלכם ונסיר מהדרך את המכשולים אשר מפריעים לכם.

תהליך העצמה אישי, קורסים וסדנאות באמצעות טארוט וצחוק מיועדים לאנשים הרוצים לחוות משהו שונה ומיוחד, לאנשים הרוצים להחזיר את שמחת החיים לחייהם, ולאנשים המרגישים "תקועים" או מעוניינים להתחבר לעצמם ומבקשים לפרוץ דרך כדי לגדול ולצמוח.

במפגש קריאה בקלפי טארוט מתרחש תהליך של התבוננות משותפת בנושאים אותם מעלה הנועץ. הנועץ מקבל הכוונה, הדרכה, תמיכה וידע המסייעים לו להתכונן לאמת הפנימית שלו, למטרותיו, וליצירת אחדות ואיזון בחייו. במהלך הקריאה בקלפים אני נותנת לאדם כלים וטיפים לחיים על מנת  שיוכל לראות את חייו בדרך חיובית 

אימון לחיים להתחבר לעצמנו הינו תהליך חווייתי, מעצים, מרגש ומהנה המיועדים לכל אדם הנמצא בשלב בו הוא מרגיש "תקוע" ורוצה לגדול, לפרוח ולהשיג יותר בחיים. האימון מסייע לאדם לראות היכן הוא נמצא היום בחייו ולבחור לאן הוא רוצה להגיע, לגלות וללמוד כישורים חדשים, למצות את הפוטנציאל שלהם, לחוות פריצות דרך, לערוך שינויים, לשפר ביצועים ולהשיג מטרות ותוצאות, להגדיר מטרות ולהתוות את הדרך להשגתן בעתיד, להגשים דברים שרוצים, ליצור חיים בעלי משמעות, ליצור איזון בכל תחומי החיים.

סדנת צחוק בשילוב קלפי טארוט וסדנאות להתפתחות רוחנית מזמינה את המשתתפים לחוויה משימתית, ממוקדת מטרה, פשוטה, משעשעת, מהנה, נוגעת ויחד עם זאת מקרבת, פותחת, משמעותית ומשחררת. היצירתיות והגמישות של ההפעלות יוצרות מגוון רחב של נושאים המתאימים לקהלים שונים ומסוגלים לתת מענה לכל אחד. המפגש מאפשר לכל אחד לחוות את שלל רגשותיו, מחשבותיו ותחושותיו, ולהוות מושא המחקר והחוקר בעת ובעונה אחת באופן שמעורר סקרנות, עניין והנאה באמצעות התבוננות אישית. במהלך הסדנאות אנחנו מתנסים בפיתוח ההשראה הרוחנית והאינטואיציה. מטרת הסדנאות היא פיתוח המודעות העצמית שלנו כדי  להוביל את חיינו להגשמה עצמית, אושר ונתינה מיכולותינו לסביבתנו. הסדנאות מתאימות לכל סוגי האוכלוסייה ולמגוון אירועים (קבוצות גדולות או קטנות): אירועים חברתיים ומשפחתיים, מפגשי למידה או גיבוש, כנסים, מסיבות, חוגי בית, ערבי/ימי חברה וגיבוש בארגונים וחברות, הפתעות או סתם כיף של ביחד.

אני קוראת לכל אחד מכם לקחת את ההנהגה על חייו, להתחבר לעצמו, לעשות קסמים בחייו וליהנות כל יום מחדש מחגיגת החיים. יחד נגיע לצמיחה ולהגשמה בתחומים החשובים בחייכם!

אתם מוזמנים לדפדף בתכני האתר ובבלוג שלי, להגיב ולשתף את כל מי שאכפת לכם ממנו…

 

ברשתות החברתיות