המתנה הכי מדהימה שנתן לנו הטבע.

הצחוק וההומור הם בעיניי המתנה הכי מדהימה שנתן לנו הטבע. הצחוק בעצם דומה לבולמי הזעזועים שבמכונית. אם הוא לא היה קיים, היינו מרגישים כל אבן בדרך, כל מהמורה וקושי בחיים. אם לא היינו נעזרים בהומור, החיים של כולנו היו הרבה יותר משעממים, עצובים וגם קשים. מבחינתי, סיטואציות שבעבר היו מעוררות אצלי באופן מידי עצבים, מתח ולחץ, הפכו על ידי השימוש בהומור למצבים שניתן להתמודד עמם. בתור ילדה נחשבתי לילדה שלא יודעת לחייך, ומאז שהתחלתי להיעזר בצחוק ובהומור, אני בהחלט יכולה לומר שחל שיפור עצום באיכות החיים שלי.

רוצים עוד...

ורד אלה – רוח צחוק
מדריכה רוחנית להעצמה אישית (ייעוץ והכוונה, תהליכי העצמה אישית)
מפגש אישי - קריאה בקלפי טארוט, אימון לחיים - להתחבר לעצמנו , הרצאות סדנאות וקורסי טארוט צחוק.
טלפון: 050-7656007
דוא"ל: vered@veredella.com 

אודות_ורד_אלה

אודות ורד אלה

כיצד מגיעים למצב בו יהיה לנו סיפוק ממעשינו ומהבחירות שאנחנו עושים בחיינו?
אם רוצים אין זו אגדה! העצמה אישית ואושר אינם תיאוריה, אלא דרך חיים – זהו המוטו המוביל את "ורד אלה טארוט והכוונה לחיים".
ורד אלה, מדריכה רוחנית להעצמה אישית, קוראת בקלפי טארוט, מתקשרת ומנחת יוגה צחוק, מעל 15 שנים. בהכשרתי, אני בוגרת קורס מטפלות לחינוך

הרך, קורסי מודעות עצמית, קורס טארוט אצל אושר לין, ליצנית רפואית, מנחת יוגה צחוק. אני מגדירה את עבודתי כליווי ותמיכה באנשים הנמצאים בחושך בחייהם עד לחיבור עם האור שלהם, עד שהתוצאות בעולם המעשה משתנות.

באנו לעולם כדי לחיות את חלומותינו בפועל. יש בנו את כל הכוחות הנפשיים, הרוחניים והחומריים לשם כך. אנחנו רק צריכים להיות מודעים לקיומם, לתחזק ולשפר אותם הכי טוב שאנחנו יכולים. יש בנו פוטנציאל אינסופי. מי שמגלה אותו וחושף את עצמו ישיג את הכל. הדרך לא פשוטה ולא קלה לפעמים אבל באנו לעולם הזה כדי להתאמן ולהשיג, לתאם ציפיות עם עצמנו ולהגשים, לחיות באושר עם עצמנו ועם הסביבה שלנו. כל מי שמאמין שהחיים שלו יכולים להראות אחרת, כל מי שרוצה להשיג ולקבוע לעצמו את הגורל בלי להסתמך על גורמים חיצוניים מוזמן לבוא לעשות שינוי!

למרות שבמסע חיי יש חורים שחורים הפכתי לאישה היוצרת את מציאות חייה ללא פחד המגשימה את חלומותיה ושמחה כל יום מחדש. בעזרת עבודת מודעות עצמית מתמדת ועקשנית, למדתי ליצור מהמשברים של חיי צמיחה אינסופית, להודות על מה שיש ולהיות מאושרת בחיי. אני מאמינה שכל אדם מסוגל ליצור לעצמו חיים טובים ולהגיע למימוש עצמי ושמחה למרות שיש בחייו קשיים. העצמה אישית ואושר הינם בשבילי דרך חיים. הודות למסע חיי הבנתי שעלי להשתמש בכלים ובתובנות שצברתי מחיי האישיים והמקצועיים כדי לעזור לאחרים לגלות את העוצמה והשמחה בחייהם, והקמתי את "ורד אלה טארוט והכוונה לחיים".

בעבודתי, אני משלבת בין עולמות המיסטיקה והרוח ובין עולם החומר, אני משלבת תקשור ואינטואיציה עם דרכי פתרון מעשיות, באמצעות קלפי טארוט, מודעות עצמית, חשיבה חיובית וצחוק, כאמצעי ריפוי (ליצנות רפואית). אני מחברת את העוצמות של עולמות המיסטיקה והרוח עם העולם הפרקטי ויוצרת דרך שמאפשרת שינוי משמעותי שמתרחש ברגשות שלנו, בגישה ובבחירות שאנחנו עושים.
את לקוחותי, אני מכוונת ללקיחת אחריות על חייהם ולמציאת המקום, בו הם יכולים להשפיע, במקום להיות מושפעים ומובלים, בכל תחומי החיים שלהם.

אם אתם מרגישים תקועים ומבולבלים, באחד או יותר מתחומי חייכם (זוגיות, משפחה, קריירה, בריאות, הגשמה עצמית ועוד), ומוצאים את עצמכם בוחנים לעומק את חייכם ושואלים: "מה המצב הזה נועד ללמד אותי?", קבלו את אתגרי החיים כמשימות לימוד כי כל דבר בחיים שלנו נועד ללמד אותנו משהו.
באמצעות המסרים והתובנות שתקבלו במפגש אישי איתי (קריאה בקלפי טארוט, אימון אישי להתחבר לעצמנו) או בסדנאות והקורסים (קורס טארוט, סדנת צחוק בשילוב טארוט ועוד) שאותם אני מעבירה תוכלו למצוא את נקודות האור בחייכם, פתרונות למגוון בעיות, לתפקד טוב יותר ולהאיר את הדרך לשינוי, הצלחה ואושר בכל תחומי החיים. מפגשי ייעוץ והכוונה באמצעות קלפי טארוט בכל תחומי החיים הם אישיים, דיסקרטיים ומותאמים באופן ספציפי לאדם ולבעיה אותה הוא רוצה לפתור. ערבי מודעות עצמית באמצעות טארוט וצחוק מיועדים לאירועים פרטיים ולחברות (מסיבות רווקות, ערבי נשים, ימי כיף לחברות ועוד).

תפקידי הוא לשמש בעבורכם לשמש בעבורכם צינור מכוון באמצעות תרמיל הכלים שלי, אשר יאפשר לכם לחיות חיים בריאים, חיוביים, אופטימיים ושמחים יותר.

ברשתות החברתיות