המתנה הכי מדהימה שנתן לנו הטבע.

הצחוק וההומור הם בעיניי המתנה הכי מדהימה שנתן לנו הטבע. הצחוק בעצם דומה לבולמי הזעזועים שבמכונית. אם הוא לא היה קיים, היינו מרגישים כל אבן בדרך, כל מהמורה וקושי בחיים. אם לא היינו נעזרים בהומור, החיים של כולנו היו הרבה יותר משעממים, עצובים וגם קשים. מבחינתי, סיטואציות שבעבר היו מעוררות אצלי באופן מידי עצבים, מתח ולחץ, הפכו על ידי השימוש בהומור למצבים שניתן להתמודד עמם. בתור ילדה נחשבתי לילדה שלא יודעת לחייך, ומאז שהתחלתי להיעזר בצחוק ובהומור, אני בהחלט יכולה לומר שחל שיפור עצום באיכות החיים שלי.

רוצים עוד...

ורד אלה – רוח צחוק
מדריכה רוחנית להעצמה אישית (ייעוץ והכוונה, תהליכי העצמה אישית)
מפגש אישי - קריאה בקלפי טארוט, אימון לחיים - להתחבר לעצמנו , הרצאות סדנאות וקורסי טארוט צחוק.
טלפון: 050-7656007
דוא"ל: vered@veredella.com 

טארוט - הקורסים והסדנאות של ורד אלה

הקורסים שלנו

הסדנאות והקורסים של ורד אלה מעניקים, למשתתפים בהם, חוויה מרתקת, מעניינת, מעשירה וכזו המפעילה את כל החושים. יש בהם שילוב של למידה ורצינות, יחד עם קלילות, הנאה, מודעות וצמיחה אישית. נלמד להכיר את עצמנו, להתגבר על מכשולים ולהשתמש בצחוק והומור בחיי היומיום. 
החיים הם חוויה אחת גדולה ... תנו לעצמכם לחוות התחדשות בחייכם והירשמו, עוד היום.

היצירתיות והגמישות, של הסדנאות והקורסים, מאפשרות יצירת מגוון רחב של נושאים, שנותנים מענה לכל משתתף.

מפגש אישי קריאה - בקלפי טארוט ואימון לחיים - להתחבר לעצמנו הינם תהליך חוויתי, מעצים, מרגש ומהנה המיועד לכל אדם הנמצא בשלב בו הוא מרגיש "תקוע" ורוצה לגדל, לפרוח ולהשיג יותר בחיים. אימון לחיים מסייע לאדם לראות היכן הוא נמצא היום בחייו ולבחור לאן הוא רוצה להגיע, לגלות וללמוד כישורים חדשים, לערוך שינויים, להגדיר מטרות ולהתהוות את הדרך להשגתן בעתיד, ליצור חיים בעלי משמעות, להגשים את רצונותיו, ליצור איזון בכל תחומי החיים.

מחפשים רעיון מקורי ומפתיע שכולל מיסטיקה צחוק וכיף ליום הולדת, מסיבת רווקות, חוגי בית/אירוע בעבודה ...
סדנת צחוק בשילוב טארוט (ערב שעשועי טארוט) , ערב מרתק שסחוף אחריו את כולם והופך את האירוע למיוחד ובלתי נשכח ... הסדנה מאפשרת לכל אחד מהמשתתפים ללמוד על עצמו, איך להשתמש בצחוק והומור בחיי היומיום ואיך עושים מלימון לימונדה. הפעילות משלבת משחקים והתנסות עם קלפי טארוט וקלפים טיפוליים שונים. משך הסדנה ותכנה מותאמים אישית לסוג האירוע ולאופי המשתתפים.

ורד אלה רוח צחוק מזמינה אתכם למפגשי חוויה: קורס טארוט, קורס/סדנת מודעות עצמית, סדנת צחוק בשילוב טארוט (ערב שעשועי טארוט).

ברשתות החברתיות