המתנה הכי מדהימה שנתן לנו הטבע.

הצחוק וההומור הם בעיניי המתנה הכי מדהימה שנתן לנו הטבע. הצחוק בעצם דומה לבולמי הזעזועים שבמכונית. אם הוא לא היה קיים, היינו מרגישים כל אבן בדרך, כל מהמורה וקושי בחיים. אם לא היינו נעזרים בהומור, החיים של כולנו היו הרבה יותר משעממים, עצובים וגם קשים. מבחינתי, סיטואציות שבעבר היו מעוררות אצלי באופן מידי עצבים, מתח ולחץ, הפכו על ידי השימוש בהומור למצבים שניתן להתמודד עמם. בתור ילדה נחשבתי לילדה שלא יודעת לחייך, ומאז שהתחלתי להיעזר בצחוק ובהומור, אני בהחלט יכולה לומר שחל שיפור עצום באיכות החיים שלי.

רוצים עוד...

ורד אלה – רוח צחוק
מדריכה רוחנית להעצמה אישית (ייעוץ והכוונה, תהליכי העצמה אישית)
מפגש אישי - קריאה בקלפי טארוט, אימון לחיים - להתחבר לעצמנו , הרצאות סדנאות וקורסי טארוט צחוק.
טלפון: 050-7656007
דוא"ל: vered@veredella.com 

ממליצים על ורד אלה

ממליצים עליי

לורד אלה שלום רב,
ברצוננו להודות לך על סדנת הצחוק שהעברת למשפחתנו, כאמצעי מעורר לארוחה חגיגית עבור יום הולדת של אימי לאחר שעברנו לאחרונה כמה קשיים במשפחה. את הסדנא קבענו במטרה לשבור את קרח, לעשות שמח לעצמנו לאחר הקשיים שעברנו במשפחה, ואת גרמת לכולנו (וגם לרציניים מבינינו במיוחד) לעבור למצב רוח עליז, קליל, מצחיק ופתוח. אנרגיה זו ליוותה את כולנו עד לשעות המאוחרות של הלילה. הארוחה, וההצגות שהדור הצעיר הכין וכל המשך הערב נעשו באווירה שהושרתה בזכותך. בשמחה רבה אמליץ לכל מי שרק ירצה לשמוע על הסדנא שלך, בין אם מדובר בערב רווקים/רווקות, לפני אירועים משפחתיים רציניים, היות ונוכחתי לראות כיצד השפיע המפגש על משפחתנו. היה פשוט נהדר!
באהבה ובהוקרה, משפחת שלוש

ורד העבירה אצלנו בבית סדנא של יוגה צחוק. הערב הועבר בצורה שהפקנו ממנה הרבה. צחקנו ולמדנו לצחוק. הערב הועבר בצורה מקצועית ביותר להנאת כל הנוכחים.
משפחת הירשברג

לורד אלה בתודה על הפעילויות ההתנדבותית שלך עם ילדי המחלקה. הבאת לנו חיוך על הפנים ושמחת את לבנו.
מחלקת נוער א' הנערים והצוות מרכז רפואי לבריאות הנפש "אברנבנאל"

ורד היקרה תודה על הנכונות שלך להגיע אלינו ולתרום לנו מזמנך כדי להעשיר את עולמנו ולגרום לכולנו ללמוד ולעסוק בשחרור הנפש דרך צחוק ושמחה. ורד מצליחה להשרות אוירה נעימה בסדנא. היא מגלה גמישות רבה בהפעלת הקבוצה, ומתאימה את הפעילות לאופי הקבוצה ולאנשים עצמם בצורה שכולם מרגישים טוב. יש שתוף פעולה מלא מצד המשתתפים. האנשים נהנים, צוחקים ומשפרים את יכולתם לראות מצבים קשים בחיים בצורה יותר משעשעת. ורד  בעלת כושר מנהיגות והיא מצליחה בכל קבוצה שהיא פועלת. ההפעלה נעימה ומכובדת.
משתתפי וצוות מועדון חברתי אלמו"ג

אהלן ורד קודם כל חייבת לומר לך שדברייך מהדהדים לי בראש מאתמול, את אמיתית, חזקה טובה ומעולה. אני הרגשתי ניעור רציני אתמול שהייתי צריכה כבר הרבה זמן!!! קיבלתי ממך עידוד והרגשתי שמצב הרוח שלי משתפר ושאני מתנערת מכל הדברים המיותרים בחיי לאט ובהדרגה זה יקרה אבל זה יקרה בסוף לטובה. אחרי ששוחחנו לקחתי את האוטו ונהגתי לבד זה עוזר לי להירגע ולחשוב , והרגשתי שאני רוצה לשנות את חיי ואעשה זאת!!
יעל

לורד תודה עבור הקשבתך הסבלנית ועצותייך. תודה על הכלים שאת מעניקה לי. אופני ההתמודדות שלי עם מצבים משתנים כתוצאה מהתהליך הזה: פחות פחד, יותר אמונה בעצמי ובחיים, יותר סיפוק ואהבה. אני מוצאת בעצמי כוחות ותבונה למצוא את דרכי במקומות שנראו עד לא מזמן כבורות ללא תחתית.
נורית

שלום ורד תודה רבה על המפגש והזווית המעניינת שהארת בפניי. המפגש בינינו היה לי מאד חשוב, מאד נכון ומאד עוזר. אחרי השיחה איתך, הלא אפשרי נראה פתאום אפשרי. עודד

ורד, תודה על מילותיך הנבונות שנותנות תמיד כיוון נוסף ומאפשרות לראות את הדברים למרחק רב יותר מאשר קצה האף שלי ..... שירלי

לורד שלום, תודה עבור הייעוץ – הייתי ספקנית לגבי הייעוץ דרך קלפי הטארוט אך הייעוץ עזר לי מאד ועלה על ציפיותיי. זה מרגיע לחשוב שאוכל להיעזר בך גם בהמשך.  שרון

לורד אלה שלום רב, ברצוננו להודות לך על סדנת הצחוק שהעברת למשפחתנו, כאמצעי מעורר לארוחה חגיגית עבור יום הולדת של אימי לאחר שעברנו לאחרונה כמה קשיים במשפחה. את הסדנא קבענו במטרה לשבור את קרח, לעשות שמח לעצמנו לאחר הקשיים שעברנו במשפחה, ואת גרמת לכולנו (וגם לרציניים מבינינו במיוחד) לעבור למצב רוח עליז, קליל, מצחיק ופתוח. אנרגיה זו ליוותה את כולנו עד לשעות המאוחרות של הלילה. הארוחה, ההצגות שהדור הצעיר הכין וכל תוכנית ההמשך האומנותית, נעשתה באווירה שהושרתה בזכותך. בשמחה רבה אמליץ לכל מי שרק ירצה לשמוע על הסדנא שלך, בין אם מדובר בערב רווקים/רווקות, לפני אירועים משפחתיים רציניים, היות ונוכחתי לראות כיצד השפיע המפגש על משפחתנו. היה פשוט נהדר!
באהבה ובהוקרה, אילת הימן

ברשתות החברתיות