המתנה הכי מדהימה שנתן לנו הטבע.

הצחוק וההומור הם בעיניי המתנה הכי מדהימה שנתן לנו הטבע. הצחוק בעצם דומה לבולמי הזעזועים שבמכונית. אם הוא לא היה קיים, היינו מרגישים כל אבן בדרך, כל מהמורה וקושי בחיים. אם לא היינו נעזרים בהומור, החיים של כולנו היו הרבה יותר משעממים, עצובים וגם קשים. מבחינתי, סיטואציות שבעבר היו מעוררות אצלי באופן מידי עצבים, מתח ולחץ, הפכו על ידי השימוש בהומור למצבים שניתן להתמודד עמם. בתור ילדה נחשבתי לילדה שלא יודעת לחייך, ומאז שהתחלתי להיעזר בצחוק ובהומור, אני בהחלט יכולה לומר שחל שיפור עצום באיכות החיים שלי.

רוצים עוד...

ורד אלה – רוח צחוק
מדריכה רוחנית להעצמה אישית (ייעוץ והכוונה, תהליכי העצמה אישית)
מפגש אישי - קריאה בקלפי טארוט, אימון לחיים - להתחבר לעצמנו , הרצאות סדנאות וקורסי טארוט צחוק.
טלפון: 050-7656007
דוא"ל: vered@veredella.com 

ורד אלה - סדנת צחוק

סדנת צחוק בשילוב טארוט

סדנת צחוק בשילוב TAROT

(ערב שעשועי טארוט)

סדנת צחוק בשילוב טארוט הינו ערב חוויתי, אקטיבי ומיוחד המשלב צחוק והשתטות עם תוכן מעניין ומעשיר, מודעות עצמית והעצמה אישית. הסדנה מבוססת על יצירת מרחב ספונטאני המאפשר באמצעות הפעלות ותרגילים המתאימים למשתתפים לצאת למסע מרתק בתוכנו, להתבונן במבט יצירתי על מצבים ושאלות שמעסיקים אותנו בכל תחומי החיים (קריירה, בריאות, זוגיות, משפחה ועוד), לקבל מסרים ותובנות מחויכים ומצחיקים להמשך הדרך.

צחוק הוא עניין רציני. שטויות הן דרגה גבוהה של חוכמה. המסע הארוך ביותר מתחיל ונגמר כאן ועכשיו. זוהי חוכמת השוטה שמייצג אותה הקלף ללא מספר מחפיסת קלפי הטארוט: השוטה הוא לוליין המנסה להמשיך בדרכו עם אמונה שהוא לא יוכל ליפול ולא יקרה לו דבר, מרגע לרגע ובכל צעד השוטה עוזב את העבר שלו מאחור וחי את הרגע. בערב שעשועי טארוט נשתמש בשפת הצחוק כדי להתחבר לילד הפנימי שבנו ולחלקים לא מוכרים של נפשנו בעזרת התנסות עם קלפי טארוט. המטרה היא לנצל את משאבי השוטה שבתוכנו כדי לקבל מסרים שיפתחו לנו אפשרויות חדשות ולא צפויות בחיינו, להחזיר את חדוות הצחוק והספונטניות בחיינו.

בחלק הראשון של סדנת צחוק בשילוב טארוט משימות היתוליות בשילוב הפעלות יוגה צחוק, קלפי טארוט וקלפי מסר כהזדמנות לצחוק ולהשתעשע כי דרך הצחוק ורוח השטות היצירתית אפשר ללכת מעבר לגבולות הרציונל שחוסמים אותנו מלראות את השפע האינסופי של אפשרויות שעומדות בפנינו בכל רגע.
בחלק השני של הערב נתכנס למעגל קריאה בקלפי טארוט בו תקבלו לקבל מסרים כלים וטיפים מעשיים ומחויכים ליומיום ביצירת שמחת חיים, שיפור המורל האישי ותקשורת מחויכת בהתמודדות מול "אתגרי" החיים. (לאורך הסדנה המשתתפים מתנסים בקריאה בקלפי טארוט).

סדנת צחוק בשילוב טארוט הינה פעילות חווייתית השוברת מחסומים, מגשרת על הבדלי תרבות, מין וגיל ומורכבת מפעילות קבוצתית מגבשת היוצרת תחושה של קירבה ואמון בין המשתתפים. ערב שעשועי טארוט מתאים לאנשים הפתוחים להתנסויות חדשות ומעוניינים בחוויה מסוג אחר, לימי גיבוש וכייף בחברות וארגונים (מקומות עבודה) וכאופציה לשבירת השגרה בימי עיון, אירועים פרטיים, ימי הולדת, מסיבות שונות (מסיבות פורים, מסיבת רווקים ורווקות, מסיבת סיום, מסיבת הפתעה וכדומה), ערבי נשים, אוכלוסיות מיוחדות וכיוצא בזה.

משך הסדנה : עד 3 שעות. 
עלות: בתיאום טלפוני.
ברשתות החברתיות