המתנה הכי מדהימה שנתן לנו הטבע.

הצחוק וההומור הם בעיניי המתנה הכי מדהימה שנתן לנו הטבע. הצחוק בעצם דומה לבולמי הזעזועים שבמכונית. אם הוא לא היה קיים, היינו מרגישים כל אבן בדרך, כל מהמורה וקושי בחיים. אם לא היינו נעזרים בהומור, החיים של כולנו היו הרבה יותר משעממים, עצובים וגם קשים. מבחינתי, סיטואציות שבעבר היו מעוררות אצלי באופן מידי עצבים, מתח ולחץ, הפכו על ידי השימוש בהומור למצבים שניתן להתמודד עמם. בתור ילדה נחשבתי לילדה שלא יודעת לחייך, ומאז שהתחלתי להיעזר בצחוק ובהומור, אני בהחלט יכולה לומר שחל שיפור עצום באיכות החיים שלי.

רוצים עוד...

ורד אלה – רוח צחוק
מדריכה רוחנית להעצמה אישית (ייעוץ והכוונה, תהליכי העצמה אישית)
מפגש אישי - קריאה בקלפי טארוט, אימון לחיים - להתחבר לעצמנו , הרצאות סדנאות וקורסי טארוט צחוק.
טלפון: 050-7656007
דוא"ל: vered@veredella.com 

ורד אלה - דרך עבודתי

קורס טארוט

בואו לגלות עולם מופלא של מיסטיקה ולהתחבר לאני הפנימי שלכם תוך התנסות חווייתית ומעשית בקלפי הטארוט. זהו מסע של מודעות, של שיעורים לחיים, של תובנות.
כל קלף יכול לתת עצה נכונה וברורה לגבי מימוש אפשרויות והתמודדות יומיומית של האדם עם חייו, בכל תחום שאלה או התלבטות.
קורס קריאה בקלפי טארוט מיועד למי שרוצה ללמוד את יסודות הקריאה בקלפי טארוט מתוך חיבור אינטואיטיבי לקלפים, אדם המבקש להתחבר לאינטואיציה שלו, להאיר את דפוסי המחשבה ולמי שרוצה לעזור לעצמו ולאחרים בהתפתחות האישית על ידי ראיית מרחב ההתפתחות הזמין לנו.

קלפי הטארוט הם מערכת סמלים עתיקה המייצגת את חייו של האדם ברמה מעשית, רגשית ורוחנית (הקלפים קיימים בכדי לעזור לנו להיות מודעים לתהליכים שעוברים על כל אחד מאתנו). קלפי טארוט הם כלי רב עוצמה להבנת העבר, לניתוח ההווה וליצירת העתיד. הקלפים מסייעים בעת קבלת החלטות חשובות בכל תחומי החיים. הם נותנים תמונה מקיפה ומדויקת שתעזור ותכוון את הנועץ בהם ותחשוף את האמת הפנימית והתנהלות נכונה בחיים.

נושאים עיקריים:

- הכרה ולימוד יסודי של 78 קלפי הטארוט, הכוללים את: הסדרה המרכזית, הסדרה המשנית וקלפי החצר. המערכת הראשית מסמלת שלבים בהתפתחות האישית שלנו ומעבירה מסרים להתפתחות רוחנית, הכרת קלפי המערכת המשנית וקלפי החצר מסמלים הזדמנויות שיש להבין בחיינו.

- התעמקות במהות ובסודות של קלפי הטארוט - מיתולוגיה, סמלים, צבעים, נומרולוגיה, אסטרולוגיה, ארבעת היסודות, עץ החיים, קבלה ועוד.

- לימוד ותרגול הלכה למעשה, כבר מהמפגש הראשון! פריסות שונות של קלפי טארוט: פריסת שאלה, פריסת כוכב, פריסה קלטית, פריסה זוגית ועוד. 

- הקניית כלים וידע להתפתחות אישית ורוחנית.

מבנה הקורס:
- 15 שיעורים , משך כל מפגש עד שלוש שעות.

- הקורס כולל חוברת לימוד - מתנה למשתתף בסיום הקורס.

- הקורס נלמד בקבוצות קטנות וכל אחד מהמשתתפים מלווה באופן אישי.

- ניתן להמשיך את הקורס על פי רצון המשתתפים.

עלות הקורס: 2500 ₪

ברשתות החברתיות