המתנה הכי מדהימה שנתן לנו הטבע.

הצחוק וההומור הם בעיניי המתנה הכי מדהימה שנתן לנו הטבע. הצחוק בעצם דומה לבולמי הזעזועים שבמכונית. אם הוא לא היה קיים, היינו מרגישים כל אבן בדרך, כל מהמורה וקושי בחיים. אם לא היינו נעזרים בהומור, החיים של כולנו היו הרבה יותר משעממים, עצובים וגם קשים. מבחינתי, סיטואציות שבעבר היו מעוררות אצלי באופן מידי עצבים, מתח ולחץ, הפכו על ידי השימוש בהומור למצבים שניתן להתמודד עמם. בתור ילדה נחשבתי לילדה שלא יודעת לחייך, ומאז שהתחלתי להיעזר בצחוק ובהומור, אני בהחלט יכולה לומר שחל שיפור עצום באיכות החיים שלי.

רוצים עוד...

ורד אלה – רוח צחוק
מדריכה רוחנית להעצמה אישית (ייעוץ והכוונה, תהליכי העצמה אישית)
מפגש אישי - קריאה בקלפי טארוט, אימון לחיים - להתחבר לעצמנו , הרצאות סדנאות וקורסי טארוט צחוק.
טלפון: 050-7656007
דוא"ל: vered@veredella.com 

שינוי בחיים באמצעות טארוט

שינוי בחיים וטארוט

לא פעם אנחנו תרים אחר מלאך שומר שיכוון אותנו, במיוחד בעיתות של התלבטות או קושי. אך במקום לחכות ליום שבו יתגלה בפנינו המלאך השומר שלנו, אפשר לגלות אותו לבד: להשתמש בקלפי טארוט שמעבירים לנו מסרים ומכוונים אותנו לגילוי תובנות חדשות בחיינו. 

החיים הם תהליך דינאמי בו מתרחשים כל הזמן שינויים. למרות שאנו חוששים משינויים אלו, עלינו להבין כי השינויים הם תמצית החיים. אסור לנו לפחד מהשינויים בחיינו אלא ללמוד להתחדש יחד איתם. שינויים מאפשרים לנו להשתפר ולהצליח יותר. החיים קצרים ועלינו למצות אותם ולחיות !
במהלך חיינו, ישנם רגעים לא מעטים שבהם אנו לפתע מכריזים - "זהו, הגיע הזמן לשינוי!". אנחנו נחושים וממוקדים, וברור לנו שמשהו צריך לשנות - אך מה? לעיתים, לא ברור מה גרם לרצון לשינוי - אולי תסכול בעבודה, או שמא שגרה שוחקת, או דווקא בעיות בזוגיות. סיבות רבות יכולות לגרום לנו להגיע לנקודה שבה ברור לנו שמשהו צריך להשתנות - אך פעמים רבות איננו משנים דבר, לא משום שאיננו מסוגלים - אלא מכיוון שפשוט לא ברור לנו מה עלינו לעשות. כשלא ממוקדים במטרה מסוימת וביעדים שיש להגיע אליהם בדרך אליה - קשה מאוד להצליח לשנות דבר מה בחיינו או בנו.

אז מה עושים?

אין ספק ששינוי בחיים הוא לא דבר קל - אך הוא גם לא בלתי אפשרי. עם זאת, הצלחה בביצוע שינוי בחיינו מצריכה מודעות עצמית גבוהה, שאותה ניתן להשיג רק לאחר מסע ארוך אל תוך תוכנו, וחיבור לכל הרבדים של הנשמה. רק כך נוכל להציף את השאלות הנחוצות על פני השטח, ונצליח להגיע לתשובות האמת. אם לא נגיע למודעות - לא נוכל להבין מה מקור בעיותינו, או כיצד עלינו לפתור אותן.
פעמים רבות אנו לא מצליחים לראות הזדמנויות בחיינו, או לא מבינים מה עלינו לעשות בכדי להגשים את מטרותינו. טרדות היומיום וההתרכזות שלנו בעצמנו לפעמים מחשיכים את ראייתנו, ואיננו מצליחים לראות את האמת הניצבת ממש מולנו. כאן נכנסים לתמונה קלפי טארוט. באמצעות המתקשר, אנו יכולים להיעזר בקלפי טארוט כדי לפקוח עיניים.

איך מגיעים למודעות עצמית גבוהה?

בכל אחד מאתנו קיים גרעין חיובי יצירתי של שלווה, אהבה, שמחה ועוצמה. מסיבות שונות, הגרעין הולך ומתכסה בכעסים, פחדים, מתחים, קונפליקטים, תסכולים, חוסר איזון רגשי ופיזי. אם ברצוננו להתקדם בחיים ולהעלות את חיינו על מסלול של קבלה, אהבה, קלות והנאה עלינו לעשות חשבון נפש ולהתחבר לעצמנו.
כדי להתחבר לעצמנו אנחנו צריכים לערוך מסע פנימי המאפשר לחקור ולהכיר את הרצונות והיכולות הפנימיים שלנו, להבין מהם הדפוסים הרגשיים והתנהגותיים אשר מנעו מאתנו להתפתח, להבין את החוקים וההגדרות שעל פיהם אנו חיים, להציב מטרות לפעול למימושן, לקחת אחריות על כל המתרחש בחיינו בכל רגע ורגע על מנת להיות שלמים ומאושרים עם עצמנו.
טיפוח המודעות העצמית משפר את אופן התייחסותנו וההתמודדות שלנו עם מצבים וקשיים בהם אנחנו נתקלים ומתמודדים בחיי היומיום. כאשר אנחנו צועדים בנתיב של מודעות אנחנו יוצאים בהכרזה שאנחנו מוכנים להחזיר לידינו את העוצמה ואת השליטה על חיינו. לעיתים דומה כי עגלת החיים נוסעת מעצמה ואנחנו רק נמצאים בתוכה ללא יכולת לשלוט על הדברים אך לא כך הוא. אנחנו יכולים וצריכים לבצע שינויים, ובידינו קיימת האפשרות לקום ולקחת אחריות, לצעוד באומץ ולהחזיק את שרביט היצירה של חיינו על מנת להגשים את רצונותינו בחיים.
כאשר אנחנו מנערים את האבק מעל המובן מאליו של חיינו, אנחנו יכולים ליצור וליישם פתרונות. כאשר אנו מבררים מהם המכשולים, הבעיות והקשיים שלנו בדרך אל המטרה חשוב להבין מאין הדברים נובעים ורק אז נוכל לטפל וליצור מצב חדש מתוך מודעות למה שאנו חווים ויוצרים. ככל שנבין את עצמנו טוב יותר נגלה שקל לנו להיות מחוברים לעצמנו והחיים שלנו יהיו יותר טובים.

לתהליך שינוי בחיינו יש לו התחלה אך אין לו סוף. אנו מתפתחים ולומדים בכל יום, מתאימים את מסלול חיינו למה שמתאים לנו באותו זמן ובאותו רגע. המטרה שעלינו לאמץ איננה הגעה לנקודת הסיום אלא להנות מהדרך, לחוות את התהליך וליצור אותו כמסלול הבנוי על פי צו מצפוננו. ככל שנסלול את המסלול מתוך אמונה פנימית שזוהי הדרך המתאימה לנו ביותר, כך שלמים ומאושרים יותר עם עצמנו, ונגשים את עצמנו בכל תחום. התהליך הוא העיקר וההתבוננות העקבית בו מאפשרת לנו ללמוד, לתקן ולנוע במקום שגורם לנו לחוש טוב עם עצמנו. תהליך השינוי שאנחנו עוברים מקרין החוצה אל הסובבים אותנו. התנועה שלנו עוברת הלאה ומשפיעה על אחרים, לא פעם, לצאת למסע שינוי משל עצמם.

אחת מהדרכים שמסייעות לנו לערוך את אותו מסע פנימי לנפש שלנו, היא באמצעות קלפי טארוט. לא מדובר בקלפים שדרכם חוזים את העתיד - קריאה בקלפי טארוט כלל וכלל לא מנבאת עתידות. קלפי טארוט מכוונים אותנו ומצביעים לנו על דרכים חדשות, וחושפות בפנינו הזדמנויות שלא ראינו עד כה. בעזרת אדם המומחה בקריאה בקלפי טארוט, שישאל את השאלות הרצויות ויוביל אותנו לגילוי האמת באמצעות הפריסה, נוכל להבין מהו מקומנו היום ולאן פנינו מועדות. בעת קריאה בטארוט עולות מגוון סוגיות, וכך אנו אט אט מעלים תכנים מהתת מודע אל המודע שלנו, מזהים את החסמים שעמדו בפנינו - וכך מצליחים לדלג על המכשולים בדרך לשינוי.

קלפי טארוט מהווים כלי לצמיחה אישית ורוחנית. קלפי טארוט עוזרים להתבונן על העולם הנפשי של כל אחד, לראות את המציאות שלעיתים לא ראינו באופן הנכון, להתגבר על מכשולים, לגלות נקודות מבט חדשות - וכך לנוח לעבר חיים טובים ושלווים יותר. פעמים רבות אנו תקועים בצומת דרכים, מתחבטים ומתבלטים - ולא יודעים לאן ללכת. במקרים אחרים, אנו כבר בעיצומו של התהליך לשינוי בחיינו אך לא ברור לנו מה מכשיל אותנו. קריאה בקלפי טארוט היא ההזדמנות שלנו לשאול את כל השאלות הנכונות ולהגיע סוף כל סוף לתשובות שחיפשנו. לעיתים מדובר במסרים שהסתתרו ממש "מתחת לאף" - ובאמצעות פתיחה בטארוט, הם מתגלים בפנינו.

בקלפי הטארוט יש את קלף המוות ולעולם אין אנו מפרשים אותו כקלף מוות פיזי, אלא דרך שהגיעה לסיומה ויש לצאת למסע חדש. המוות הוא חלק מהחיים, הוא נמצא בכל מקום והוא מייצג יותר מהכל את השינוי הנחוץ בחיינו כדי שתהליכים יחלו. בלעדי השינוי דבר לא יזוז והכל יהיה תקוע. אנו יודעים כי עלינו לאמץ את השינוי. למרות שאנחנו מרגישים שמשהו מת בתוכנו יש לנו את היכולת והאפשרות לצמוח חזקים יותר קדימה ולהחזיר את חדוות החיים שלנו.

אם אתה רוצה לשפר את החיים שלך ולחיות עם כל מה שאתה ראוי לו - אתה צריך ללכת בדרך משלך. לא משנה מה אחרים אומרים עליך. חשוב רק על מה שאתה אומר לעצמך. אל תהיה מוטרד מהאופן שאחרים שופטים אותך כל עוד אתה יודע שאתה בסדר, אתה יכול לעשות מה שאתה רוצה. כל עוד המצפון שלך והלב אומרים לך שעשית את הדבר הנכון. לעולם אל תתבייש שעשית את הדבר הנכון. החלט בעצמך מה הוא הטוב והיה נאמן להחלטה שלך.

בעזרת קלפי טארוט לצד שיחה עם מאמן אישי או מדריך רוחני, נוכל לראות את הדברים מנקודת מבט חדשה, להגיע למודעות מלאה לגבי עצמנו ולגבש את דרך הפעולה הנכונה ביותר עבורנו- וכך נצליח לשנות את הדברים בחיינו, ונגשים חלום שמחכה כבר שנים.

ברשתות החברתיות