המתנה הכי מדהימה שנתן לנו הטבע.

הצחוק וההומור הם בעיניי המתנה הכי מדהימה שנתן לנו הטבע. הצחוק בעצם דומה לבולמי הזעזועים שבמכונית. אם הוא לא היה קיים, היינו מרגישים כל אבן בדרך, כל מהמורה וקושי בחיים. אם לא היינו נעזרים בהומור, החיים של כולנו היו הרבה יותר משעממים, עצובים וגם קשים. מבחינתי, סיטואציות שבעבר היו מעוררות אצלי באופן מידי עצבים, מתח ולחץ, הפכו על ידי השימוש בהומור למצבים שניתן להתמודד עמם. בתור ילדה נחשבתי לילדה שלא יודעת לחייך, ומאז שהתחלתי להיעזר בצחוק ובהומור, אני בהחלט יכולה לומר שחל שיפור עצום באיכות החיים שלי.

רוצים עוד...

ורד אלה – רוח צחוק
מדריכה רוחנית להעצמה אישית (ייעוץ והכוונה, תהליכי העצמה אישית)
מפגש אישי - קריאה בקלפי טארוט, אימון לחיים - להתחבר לעצמנו , הרצאות סדנאות וקורסי טארוט צחוק.
טלפון: 050-7656007
דוא"ל: vered@veredella.com 

קלפי אהבה

קלפי אהבה

מערכות יחסים זה אוניברסיטה ומי שלא עושה שיעורים נשאר כיתה. זוג מאושר הוא לאו דווקא "הזוג המושלם", אלא הוא זוג שלומד ליהנות מההבדלים שבין אחד לשני כדי ליצור משהו מושלם באמת. מערכת יחסים בריאה דורשת מאמץ והשקעה. באמצעות קלפי Tarot of Love תוכלו למצאו את האהבה שאתם כה חושקים בה או לראות כיצד לשמור על מערכת יחסים אוהבת, תומכת ובסופו של דבר מושלמת.

אהבה אמתית היא מודעות לשוני ולצרכיו של האחר, מוכנות לקבל את האחר עם יתרונותיו חסרונותיו וליהנות מזה. כדי לבנות מערכת יחסים מוצלחת חייבים לדעת לקבל את החסרונות של אהובנו. היכולת לאהוב למרות החסרונות של בן הזוג מהווה את עמוד התווך של מערכת יחסים טובה: אהבה ללא תנאים. שניכם צריכים להרגיש אהובים כפי שאתם. כאשר תהיו אתם עצמכם מערכת היחסים רק תתחזק. אל תצפו שבני הזוג שלכם ישלימו לכם את החסר. הם לא יפתרו לכם את הבעיות, לא יהפכו אתכם לאדם שמח יותר או יפצו על דימוי עצמי נמוך. עליכם להרגיש בטוחים שבן הזוג אכן אוהב אתכם עם החסרונות ועם הכול. ניסיון מתמשך להחזיק את הדימוי שלכם בעיני מישהו אחר הוא צעד מכשיל. עליכם להרגיש בנוח להיות עצמכם ולהיות בטוחים שבן הזוג שלכם לא ירצה אתכם אחרת.

קלפי Tarot of Love הם קלפי טארוט רגילים המכילים 78 קלפים שהאיורים בהם בנוסף למשמעויות הרגילות מתמקדים במהלך החיים הזוגיים והרומנטיים שלכם. באמצעות קריאה בקלפי אהבה אפשר להתמקד בשיפור ההיכרות העצמית על מנת לאתר את בני הזוג המתאימים לכם, לחשוף את הערכים הזוגיים שלכם, לבחון מה חשוב לכם בבן/בבת הזוג (ועל מה אתם מוכנים לוותר), לערוך התאמה זוגית, לקבל תשובות מדויקות שקשורים לאופי ולטיב מערכת היחסים בין בני הזוג, לבחור בדפוסי התנהגות שונים המקדמים אתכם ליצירת זוגיות טובה עבורכם, לקבל מסרים על מערכות היחסים שאתם נמצאים בהם, הכוונה לפתרון בעיות במערכת הזוגית, להבין טוב יותר אחד את השני, ליצור מחדש את האהבה שכמעט נשכחה ולשפר יחד את מערכת היחסים שלכם תוך בנייה מחודשת של סדר עדיפויות משותף וזמן איכות ביחד קלפי אהבה עוזרים לנו ללמוד על עצמנו ולמצוא את האמת הפנימית שלנו תוך השתחררות מהעבר כדי להגיע לרמת מודעות גובה יותר בנוגע לבחירת בני הזוג שלכם, איך ליצור זוגיות המבוססת על אהבה אמתית, תהליכים בזוגיות שלכם והדינמיקה במערכות היחסים בחייכם.

קלפי המערכת ראשית בקלפי אהבה הם זהים לקלפים הרגילים אך שמותיהם שונים בחלקם. המערכת הראשית מראה לנו את תהליך הבחירה בחיינו בתחום הזוגיות, אהבה באה מהשמיים ועלינו ליישם אותה בארץ, אחד ועוד אחד = שלוש. הם עוזרים לנו לבדוק ולבחון מה היינו רוצים ומה לא, להעמיק במערכות הקיימות ליזום וליצור כל מה שמקדם אותנו באהבה, ליהנות מחברת אנשים בסביבתנו, להיות בטוחים במה שאנו רוצים וצריכים מבחינה רגשית וליישם את עקרון האהבה והחברות.

קלפי המערכת המשנית בקלפי אהבה הם זהים לקלפים הרגלים אך שמותיהם שונים בחלקם:
סדרת שרביטים - יסוד אוויר, צמיחה מהקשתות של המערכת הראשית, אנרגיה רוחנית, חיבור רוחני, אהבה רוחנית, מוטיבציה, כוח רצון, הזדמנות לשינויים והתחדשות באמצעות תחושות פנימיות, אינטואיציה.
סדרת מטבעות – יסוד אדמה, אנרגיה פיזית , אנרגיה ארצית, אנרגיה חושנית, אנרגיה של ארגון ומבנה, אהבה חושנית וארצית, רכוש, מניעים חומריים, אורח חיים חומרני מקובע.
סדרת פריחות –יסוד מים, אנרגיית מים, רגש, מניע רגשי וחושני, אהבה אירוטית ומלאת רגש, לאבד את עצמנו בתוך הרגשות, שקיעה רגשית, מלכודת הרגש, מיסטיקה.
סדרת ברקים – יסוד אש, כוח, מניעים מנטאליים, אנרגיית תשוקה, אהבה מינית, אהבה אנרגטית, אהבה מגנטית, אהבה תוקפנית, פרטנרים נוספים בנוסף לבן הזוג, מלכודת השכל, מהיצר ליצירה.

בקלפי אהבה ישנו קלף נוסף הנקרא נשמה תואמת – Soul Mates. נשמה תואמת היא נשמה משלימה, לא כפילה ולא זהה, יש יותר ממשלים אחד. את הנשמה התאומה אנחנו יכולים למצוא במערכת יחסים זוגית, בחברות, בבית עם הילד ובעבודה. אם נשמה תואמת אנחנו יכולים לחיות טוב. כשמתחברים עם החצי השני לא חסר לנו כלום וזה מראה על השלמות שלנו.

בקלפי Tarot of Love ישנם סמלים החוזרים על עצמם:
לבבות – האהבה עצמה, משמעות.
עגורים – לעגור זכר יש ראש וכנפיים שחורים, צוואר לבן; לעגור נקבה יש ראש וכנפיים לבנים, צוואר שחור. מסמלים אושר, אהבה, נשמה, אהבה ונשמה קשורים אחד בשני, מי שלא עובד עם הנשמה לא מגיע לאהבה.
קשתות – אנרגיה קוסמית, אנרגיה שמיימית, אהבה קוסמית.
פריחה ופרחים – מסמלים צמיחה, התפתחות, רגשות, אנרגיה רגשית, תנועה פנימית, אירוטיקה, אנרגיה מינית.
גלים – טרנספורמציה, שינויים, לידה מתמשכת, יכולת הטבע לחדש את עצמנו.
סמל הטאו – שניים שהם אחד, הזכר והנקבה הם חלק בלתי נפרד בתוך האפס, שלמות, מעגל השלמות, אנרגיה זכרית ונקבית.
שמיים – תדרים של הסביבה, תדרים של הנשמה, תדרים של הזוג, הילה של בן הזוג, מצב הרוח של הנשמה, מצבי רוח שלנו.

קלפי אהבה מראים לנו מה אנו רוצים וצריכים מבחינה רגשית כדי ליישם את עקרון האהבה והחברות. בנוסף הקלפים מראים את הצורך ליזום וליצור הנאה ועניין במערכות היחסים שבחיינו. חשוב לזכור שאהבה אינה מלחמה וההר העומד בינו לבינה אינו חייב להפריד בניהם. היכולת לגשר ולהתעלות מעל הפערים תוביל אותנו לאהבה אמיתית. המטרה שלנו היא להיות עם בני זוג כשהאהבה נשארת אמיתית ועמוקה גם אחרי שההתאהבות החושנית חולפת.

ברשתות החברתיות