המתנה הכי מדהימה שנתן לנו הטבע.

הצחוק וההומור הם בעיניי המתנה הכי מדהימה שנתן לנו הטבע. הצחוק בעצם דומה לבולמי הזעזועים שבמכונית. אם הוא לא היה קיים, היינו מרגישים כל אבן בדרך, כל מהמורה וקושי בחיים. אם לא היינו נעזרים בהומור, החיים של כולנו היו הרבה יותר משעממים, עצובים וגם קשים. מבחינתי, סיטואציות שבעבר היו מעוררות אצלי באופן מידי עצבים, מתח ולחץ, הפכו על ידי השימוש בהומור למצבים שניתן להתמודד עמם. בתור ילדה נחשבתי לילדה שלא יודעת לחייך, ומאז שהתחלתי להיעזר בצחוק ובהומור, אני בהחלט יכולה לומר שחל שיפור עצום באיכות החיים שלי.

רוצים עוד...

ורד אלה – רוח צחוק
מדריכה רוחנית להעצמה אישית (ייעוץ והכוונה, תהליכי העצמה אישית)
מפגש אישי - קריאה בקלפי טארוט, אימון לחיים - להתחבר לעצמנו , הרצאות סדנאות וקורסי טארוט צחוק.
טלפון: 050-7656007
דוא"ל: vered@veredella.com 

ורד אלה - אימון לחיים-להתחבר לעצמנו

אימון אישי - להתחבר לעצמנו

מרגישים שהחיים שלכם תקועים?
משהו מפריע לכם להתקדם?
משהו באישיותכם לא מוצא חן בעיניכם?
חוויתם משבר רגשי במשך תקופה ארוכה ושכחתם, כבר, מהי תחושת אושר?
מרגישים מצד אחד אופטימיות ושאיפות לעתיד טוב יותר ומצד שני חוסר בהירות ואי וודאות?
מרגישים שאינכם שבעי רצון ממה שקורה בחייכם?
זה הזמן להתחבר לאני הפנימי ולעשות שינוי.
שמי ורד אלה ואני מזמינה אתכם למסע מרתק של גילוי עצמי, כדי לחיות את חיינו באור במקום בצל. יחד, נלמד כיצד לחיות חיים מאושרים ומסופקים יותר וכיצד לרפא את חיינו באמצעות טכניקות פשוטות של חשיבה חיובית, אהבה עצמית והתפייסות עם העבר.
"אימון לחיים - להתחבר לעצמנו" הינו תהליך של ייעוץ והכוונה, הדרכה והעצמה אישית, בכל תחומי החיים, באמצעות כלים שונים (קלפי טארוט וקלפים אחרים, תהליכי מודעות עצמית וחשיבה חיובית, דמיון מודרך ומדיטציה). מטרת "אימון לחיים - להתחבר לעצמנו" היא שיפור הביצועים וההישגים, בחיים, כדי להתקדם, להצליח ולחיות חיים מעצימים, מספקים ומאושרים יותר. אימון לחיים כולל הערכה של המצב הקיים, הבהרת חזון והצבת יעדים ספציפיים. במהלך פגישות האימון, נסתכל על העבר והווה שלנו, במטרה לשפר את העתיד. אדריך אתכם, כיצד להתמקד ביכולות, ברצונות, בחסרונות, בפחדים, בהצלחות ובכישלונות שלכם, כדי שתוכלו לזהות אותם ולקבוע דרכי פעולה, התואמות למי שאתם. במהלך האימון, נסיר דפוסי חשיבה מגבילים ונכיר כיווני חשיבה חדשים, נשחרר רגשות שליליים שעצורים בנו ועוצרים אותנו, נתמודד עם קונפליקטים ונלמד מה מניע אותנו לחיוב ולשלילה. נשפר את הביטחון העצמי, ניקח צעדים מעשיים בהתאמה למטרות, נלמד מה טוב לנו ומה גורם לנו אושר ושמחה, על מנת לשפר את איכות החיים בכל תחומי החיים (קריירה, בריאות, זוגיות, מערכות יחסים ועוד).

את הדרכותיי, אני מעבירה, באופן אישי, תוך מתן תמיכה וליווי לאורך כל התהליך, החל מהחדרת מוטיבציה, דרך מתן עידוד, להשתמש בכוחות העצומים, שכבר טמונים בכם, וכלה בהקניית כלים פרקטיים לשימוש יומיומי. כל אלה מתקייימים בעזרת הניסיון, והטכניקות המגוונות, שרכשתי במהלך השנים, מאידך האחריות והמחויבות לפעול, ליצירת שינוי היא שלכם. אתם תהיו אלו שתקבעו: מהו התחום, בחיים, שבו הייתם רוצים לשנות, מה הן המטרות ומה יהיו האופי והקצב של בניית האתר.

הצלחת התהליך תלויה, מצד המתאמן, בלקיחת אחריות אישית, שיתוף פעולה בלמידה ועשייה.
מצידי, ורד אלה, מדובר בהקשבה ותמיכה, הצגת שאלות משמעותיות, הצבת אתגרים והנעה לביצועים.
במהלך האימון יינתנו הערכה ומשוב ובסופו של התהליך תקבלו את הכלים, שיעזרו לכם להתמודד עם העליות והמורדות שהחיים מזמנים ולהפוך ימים של סבל וחרדה לימים של אושר, שלווה והגשמה.

"אימון לחיים" הוא תהליך אישי, המורכב מ 12 פגישות אישיות בנות שעה וחצי, כל אחת - מחיר: 3,000 ₪.
תמיכה נוספת, במהלך הליווי, מתבצעת גם במיילים ובטלפון, ללא עלות נוספת.
פגישות נוספות תתואמנה, לפי הצורך, במחיר של 250  למפגש.
** קיימת אפשרות לקיום תהליך קבוצתי.

אם אתם מאמינים שחלומות, בהחלט, יכולים להתגשם ורוצים להגשים אותם, אז הגעתם אל האדם שיוביל אתכם אל המציאות שהשתוקקתם לה וידריך אתכם לשחרר ספקות, לקבל ידע חדש ומקורי, להיפתח לחוויות.

ברשתות החברתיות