המתנה הכי מדהימה שנתן לנו הטבע.

הצחוק וההומור הם בעיניי המתנה הכי מדהימה שנתן לנו הטבע. הצחוק בעצם דומה לבולמי הזעזועים שבמכונית. אם הוא לא היה קיים, היינו מרגישים כל אבן בדרך, כל מהמורה וקושי בחיים. אם לא היינו נעזרים בהומור, החיים של כולנו היו הרבה יותר משעממים, עצובים וגם קשים. מבחינתי, סיטואציות שבעבר היו מעוררות אצלי באופן מידי עצבים, מתח ולחץ, הפכו על ידי השימוש בהומור למצבים שניתן להתמודד עמם. בתור ילדה נחשבתי לילדה שלא יודעת לחייך, ומאז שהתחלתי להיעזר בצחוק ובהומור, אני בהחלט יכולה לומר שחל שיפור עצום באיכות החיים שלי.

רוצים עוד...

ורד אלה – רוח צחוק
מדריכה רוחנית להעצמה אישית (ייעוץ והכוונה, תהליכי העצמה אישית)
מפגש אישי - קריאה בקלפי טארוט, אימון לחיים - להתחבר לעצמנו , הרצאות סדנאות וקורסי טארוט צחוק.
טלפון: 050-7656007
דוא"ל: vered@veredella.com 

הכוונה ואימון למציאת זוגיות

הכוונה ואימון למציאת זוגיות

מחפשים זוגיות, אבל מתקשים לפעול למען זה, או מרגישים שאתם פועלים נכון ובכל זאת לא מצליחים למצוא את הבן הזוג הנכון עבורכם?
איזה בן זוג וזוגיות מתאימים לכם?
רוצים לדעת על מישהו שהכרתם?
פתחו את הלב ובואו למפגש הכוונה ואימון למציאת זוגיות עם ורד אלה, כי מגיע לכם להיות עם בן זוג אוהב ומעצים!
מגיל צעיר סיפרו לנו על אהבה, הגענו לעולם בזכות אהבה ואנחנו חיים למען אהבה. אנחנו רוצים להכיר בן זוג שיאהב אותנו ושאנחנו נאהב אותו. יש לנו את הכל הנתונים מבחינת מראה חיצוני, אדיבים ונחמדים, היו מערכות יחסים והיו סטוצים. אנחנו חיים בעולם מלא באפשרויות להיכרויות, אך יחד עם זאת, אנחנו מרגישים בודדים. יש מספיק אנשים רציניים שרוצים קשר, משפחה והמון אהבה!
אז למה אנחנו עדיין לא מוצאים את האחד שלנו? כי אנחנו לובשים מסכה במקום להיות עצמנו. אנחנו מקשיבים להגיון ולשטיפת המוח של "מומחים", שאומרים לנו עם מי לצאת ואיך להתנהג בדייט, במקום ללב שלנו. למה? כי אנחנו פוחדים להיות עצמנו ולהקשיב ללב. אנחנו מפחדים שידחו אותנו ושניפגע, ולכן שומרים על הלב שלנו עם דלתות פלדה. אנחנו מפחדים להיות לבד ולכן אנחנו בזוגיות לא מתאימה, למרות שאנו יודעים שזה לא זה – אנחנו בעצם אומרים לא לזוגיות שמאד מתאימה.
כשאנו עובדים עם המוח אנחנו מזניחים את הלב ואת האהבה...

כדי למגנט את האדם הנכון ולחוות זוגיות אוהבת והרמונית, עלינו לאהוב את עצמנו. ברגע שתתחילו במסע לגילוי האהבה בתוככם, תוכלו להתחיל להיות פתוחים לקשר זוגי חם ואוהב, בו תדעו לקבל וגם לתת. אנשים מתאהבים בכם, לא בגלל מה שעושה אתכם דומים, אלא בגלל שמצאו את הזמן, האהבה והיכולת להבחין בשיגעונות ובשוני שלכם, בדיוק את מה שהם רוצים וצריכים לאהוב.
אל תשוו בין האהבה שלכם, עכשיו, למערכות יחסים אחרות, כי כל אדם מביא אתו את הצבע והייחודיות שלו לקשר ומזה נוצרת הזוגיות עצמה.

במפגש הכוונה למציאת זוגית חד פעמי או בתהליך אימון אישי של עד 12 פגישות, תוכלו לפתח אומץ כדי להקשיב ללב ולהתמקד בלאהוב את עצמכם, להיות אתם, במה שאתם מחפשים ובאהבה שאתם רוצים לתת ולחלוק.

מה כולל אימון אישי למציאת זוגיות?

 • נבין איזה בן/בת הזוג מתאימים לכם ביותר ומה חשוב לכם באהבה ובזוגיות.
 • שחרור קשרים מהעבר, טראומות ורגשות שליליים החוסמים אתכם מלקבל ולתת אהבה.
 • נזהה ונשחרר דפוסי חשיבה והתנהגות בעיתיים (פחדים וקשיים) הפוגעים במציאת זוגיות וביצירתה.
 • נבין מה לעשות ומה לא לעשות בתוך מערכת יחסים כך שתהיה מתאימה ואוהבת ולא לחזור על טעויות העבר.
 • נלמד איך לאהוב ולקבל את עצמכם בשלמות כך שתוכלו ליצור מערכות יחסים אוהבות ותומכות גם עם בני הזוג.
 • נתינת כלים מעשיים, מסרים וטיפים כדי שתוכלו לבנות זוגיות אוהבת בצורה נכונה כבר מההתחלה ותחזיק לשנים.
 • הכוונה וסיוע בחיפוש בני הזוג המתאימים לכם ביותר (חיפוש אפשרויות להכיר, שיפור כרטיסים אישיים באתרי הכרויות, ייעוץ בכתיבת פניות וביציאה לדייטים, איך מייצרים דייטים שיש בהם הרבה הנאה, כיצד לסיים דייט וליצור המשכיות, שיפור יכולת החיזור, איך עושים סינון ולהחליט עם מי לצאת לדייט ועוד).

  איך מתבצע אימון למציאת זוגיות?

  קלפי הטארוט מראים על התאמה זוגית ונותנים תשובות מדויקות לגבי אופי וטיב מערכת היחסים בין בני הזוג; ולכן, הכוונה ואימון אישי, עם ורד אלה, הינו תהליך מובנה וממוקד, חוויתי ומעצים, המשלב למידה ורצינות עם קלילות והנאה ומאפשר לכם להתבונן בחוויות המתסכלות, שלכם, בדרך להשגה של בן זוג לחיים, יחד עם, זוגיות נפלאה ומעצימה לאורך זמן.
  באמצעות קריאה בקלפי טארוט המתאמן יוכל להגדיר איזה בן זוג ואיזו זוגיות הוא רוצה. על ידי פריסה בקלפים יוכל המתאמן להתחבר למהות הפנימית שלו כדי לראות אלו ערכים מובילים אותו בבחירת בן הזוג ובתוך מערכת היחסים ביניהם, אלו אמונות ומחשבות מכשילות התוקעים אותו ביצירת קשר רומנטי, מה חשוב לו יותר ומה פחות חשוב במערכת היחסים. על ידי שיחה וחשיפה של הרצונות, היכולות והחסרונות של המתאמן מדמיינים את מערכת היחסים והזוגיות שהוא רוצה ועושים פעולות ממשיות כדי לקדם אותו להשגתה.

  אם אתם גרושים או אלמנים ורוצים מערכת זוגית פורה אוהבת ומאתגרת אימון לזוגיות יסייע לכם להכיר בעובדה שאתם בפרק ב' ושאתם אכן מחפשים פרטנר לפרק זה בחייכם. אימון לפרק ב' בזוגיות הוא תהליך שבו מברר המתאמן מה היה בזוגיות הראשונה שעבד ומה לא עבד, מהם החסימות שלכם במציאת בן זוג, מהם התכונות שהוא מחפש, מה הפריע לכם במערכת יחסים זוגית בשלב זה של חייו, מהי הזוגיות הטובה ביותר עבורכם נכון להיום. במסגרת אימון לזוגיות ילמד המתאמן לקבל את עצמו כמו שהוא וכיצד לבנות מערכת יחסים עמוקה ומשמעותית עבורו, למשפחתו וכמובן לבת הזוג החדשה שלו. בנוסף ילמד המתאמן על דרכים ומקומות שיוכלו להרחיב את מעגלי החיפוש שלכם.

  אין כאן קמעות. זהו תהליך מעשי, חיובי וקצר אשר במהלכו אתם עובדים על שינוי הרגלים בחיים הרומנטיים שלכם ולומדים איזה בן/בת זוג מתאימים לכם על מנת להשיג את הזוגיות שאתם רוצים. לאורך המסע תקבלו לקבל כלים משמעותיים ויעילים אשר יסייעו לכם לחזק את הביטחון העצמי, להאמין בעצמכם ולהתגבר על המחסומים המונעים ממך להשיג זוגיות טובה, אשר ישרתו אותך לאורך זמן. תהליך אימון אישי למציאת זוגיות מתמקד בלקיחת אחריות על מה שקורה בתקשורת הזוגית ועל מי שאתם בקשר, בהתנהלות שלכם בדייטים ובפעולות שיקדמו אותנו כדי ליצור זוגיות אוהבת, מודעת, מחייבת ומוצלחת. אופי האימון, קצב האימון והמימוש בפועל תלוי בכם.

  במהלך המפגש אסייע לכם ברגישות ובדייקנות לראות את האופן בו אתם מתנהלים בחיים כדי שתוכלו לצאת לדרך חדשה עם תכנית פעולה מעשית. כל שאלה מקבלת פריסת קלפים והתייחסות אישית שלה. הקריאה בקלפי טארוט נעשית בשילוב מודעות עצמית, הקורס בניסים, קלפים טיפוליים, חשיבה חיובית וצחוק ככלי ריפוי. אני מציגה בפני האדם את כל האופציות והשבילים שבהם הוא יכול לבחור ומעניקה לו את הביטחון שהוא יכול להתמודד עם העליות והמורדות שהחיים מזמנים ולהפוך ימים של סבל וחרדה לימים של הגשמה ושלווה. זוהי חוויה עוצמתית המחברת אתכם לאני הפנימי שלכם ובסופה תרגישו שאתם צועדים ליעד אותו הצבתם לעצמכם.

  למי מיועד אימון אישי למציאת זוגיות?

  הכוונה ואימון למציאת זוגיות מתאים לכל מי שרוצה למצוא, לחיות ולחוות את הזוגיות הנכונה ביותר עבורו, לגברים ונשים שעדיין לא חוו זוגית ומעוניינים ליצור אותה או שעדיין לא מצאו את בחיר ליבם ומעוניינים למגנט אליהם זוגיות עם הפוטנציאל הגבוה ביותר אליה הם שואפים, אנשים שחוו זוגיות ונישואין וכיום מעוניינים למצוא זוגיות חדשה או לפתוח בפרק ב'.

  מיקום המפגש

  את המפגשים הפרונטליים אני מקיימת בביתי, בפתח תקוה, או בבית הלקוח (אם מדובר בתושבי ת"א והסביבה).

  מה הם המחירים למשתתף?

  פגישה אישית חד פעמית עד שעתיים – 250 ₪
  אימון אישי לזוגיות חד פעמי עד שלוש שעות – 400
  אימון אישי לזוגיות עד 12 מפגשים - 250 ₪ עבור כל מפגש
  הכוונה לזוגיות טלפונית או בסקייפ עד 30 דקות - 150 ₪
  הכוונה לזוגיות טלפונית או בסקייפ עד 60 דקות - 200 ₪
  אימון לזוגיות טלפונית או במייל שעה 200 ₪ לכל פגישה ( עד 12 פגישות)
  חוות דעת וייעוץ באמצעות האימייל עד שעה – 150 ₪.

  היו בטוחים שלא משנה איזה עוף מוזר אתם, יש מישהו שתמיד יהיו לו מקום בקן בשבילכם.
  אני כאן כדי לתת כלים ותמיכה, לכוון אתכם לדרך הנכונה ולבצע יחד את הפעולות הנדרשות שיובילו אתכם ליצירת הזוגיות הנכונה והמוצלחת עבורכם.

  ברשתות החברתיות