המתנה הכי מדהימה שנתן לנו הטבע.

הצחוק וההומור הם בעיניי המתנה הכי מדהימה שנתן לנו הטבע. הצחוק בעצם דומה לבולמי הזעזועים שבמכונית. אם הוא לא היה קיים, היינו מרגישים כל אבן בדרך, כל מהמורה וקושי בחיים. אם לא היינו נעזרים בהומור, החיים של כולנו היו הרבה יותר משעממים, עצובים וגם קשים. מבחינתי, סיטואציות שבעבר היו מעוררות אצלי באופן מידי עצבים, מתח ולחץ, הפכו על ידי השימוש בהומור למצבים שניתן להתמודד עמם. בתור ילדה נחשבתי לילדה שלא יודעת לחייך, ומאז שהתחלתי להיעזר בצחוק ובהומור, אני בהחלט יכולה לומר שחל שיפור עצום באיכות החיים שלי.

רוצים עוד...

ורד אלה – רוח צחוק
מדריכה רוחנית להעצמה אישית (ייעוץ והכוונה, תהליכי העצמה אישית)
מפגש אישי - קריאה בקלפי טארוט, אימון לחיים - להתחבר לעצמנו , הרצאות סדנאות וקורסי טארוט צחוק.
טלפון: 050-7656007
דוא"ל: vered@veredella.com 

הכוונה ואימון לחיים בריאים

הכוונה לחיים בריאים

אתם לחוצים ועמוסים בחייכם ולכן מעוניינים באורח חיים בריא, מבחינה גופנית ונפשית?
מנסים לרדת במשקל או להפסיק לעשן ולא מצליחים?
למרות המחלה, אתם רוצים להתקדם ולהצליח בחייכם?
מה קורה עם הבריאות שלנו?
קחו את עצמכם בידיים ובואו להתבונן ולדבר על הבריאות ואיכות החיים שלכם במפגש הכוונה ואימון לחיים בריאים, עם ורד אלה.

בריאות וחיים טובים הם בחירה כמעט חופשית. טכניקות של הרפיה, מדיטציה, חיזוקים, תפריט מאוזן ופעילות גופנית גורמים לשיפור מדהים בבריאות ועוזרים, במקרים רבים, להחלמה מלאה. שני העזרים החשובים ביותר להחלמה ולריפוי הם אהבה ואמון. בלעדיהם, קשה מאד להתגבר על מחלות גופניות, שהן תוצאה של חוסר הרמוניה ואנרגיות חסומות. מחשבות ורגשות האדם הם אלו המשפיעים על מצב בריאותנו ועל היכולת לחלות ולהירפא ממחלות. שינוי בגישה וביחס אל העצמי ואל האחרים, יכול לרפא אותנו ואת האדם החולה. אדם צריך קודם כל לאהוב את עצמו ואת מה שהוא עושה כדי להישאר מאושר ובריא.

גוף נפש מהווים יחידה אחת שלמה. מה שאנו מרגישים וחושבים משפיע על מתח השרירים, קצב הלב הנשימה ועוד. החוויות, שאנו עוברים במהלך חיינו, משאירות חותם לא רק במוח ובתחושות שלנו אלא מצטברות ונטמעות ברקמות הגוף. כאשר אנו עושים פעילות ספורטיבית או כל דבר אחר חיובי, יש לכך השפעה ישירה על המוח ועל המחשבות שלנו, אנו מרגישים יותר שמחים, יותר מרווחים ומשוחררים יותר. ברגע שהנפש שלנו מעורערת, הדבר ישפיע על חוסר תיאבון, חוסר הנאה מפעילויות שונות, הופעתם של כאבים, מחלות ובמקרים קיצוניים אפילו מוות. וברגע שחלינו במחלה מסוימת או צצים להם כאבים בגוף, אנו לחוצים למצבינו הבריאותי. באימון לחיים בריאים חד פעמי או בתהליך אימון של עד 12 פגישות תלמדו לשמור על איזון בין הגוף והנפש כדי לחיות את החיים שאתם רוצים.

אז איך מתבצע אימון אישי לחיים בריאים ?

קלפי הטארוט מראים לנו שכאבים שונים ואי נוחות בגוף הם סוג של קריאת אזהרה ולכן עלינו להיות קשובים אליו ולהעניק לו את מה שהוא מבקש (מזון בריא, מנוחה מספקת, ביטוי רגשות מודחקים ועוד). ולכן, הכוונה ואימון אישי לחיים בריאים הינו תהליך הדרגתי וממוקד, חוויתי ומעצים המשלב למידה ורצינות עם קלילות והנאה, שמאפשר לכם להתחבר לאמת הפנימית שלכם כדי שתתמלאו באנרגיות חדשות, שיאפשרו להביא את עצמכם, בצורה חיונית ועוצמתית לכל עשייה ולחיות את החיים כפי שאתם מאמינים שמגיע לכם.
באמצעות קריאה בקלפי טארוט יוכל המתאמן להגדיר את המטרה והיעדים שלו מבחינת בריאות ואיך הוא מעוניין לחיות את חייו, להתחבר לאמת הפנימית שלו כדי להחליף הרגלים ישנים מזיקים בהרגלים חדשים מיטיבים, הרגלי תזונה נכונים. באימון בריאות המתאמן לומד להיעזר בסביבה תומכת על מנת להגיע אל היעדים אותם הציב לעצמו, ולהפוך את המעל הסובב אותו לתמוך ומסייע הן במהלך האימון והן בסיומו.
אם אתם רוצים להמשיך להצליח למרות שאתם חולים במחלות כרוניות וקשות, תוכלו באימון אישי לחיים בריאים לשפר את החוסן הנפשי, להעלות את הדימוי והביטחון העצמי, לאמץ התנהגויות בריאות ולוותר על התנהגויות מזיקות, להיות עם מוטיבציה גבוהה יותר, ליהנות מאיכות חיים גבוהה ולהיות מאושרים יותר עם עצמכם.

אם החלטתם לרדת במשקל, אימון לאורח חיים בריא אינו כולל ספירת קלוריות או בניית תפריט תזונה ותכנית פעילות גופנית מתאימים אלא מהווה מסגרת תומכת. מטרתו של אימון בריאות היא לסייע לכם להיות מסוגלים לקחת אחריות על השינוי שאתם חפצים בו, ולבצע את תהליך הירידה במשקל מתוך תחושות חיוביות, עוצמה ושמחה ולא מתוך פחדים או חוסר בטחון. בנוסף האימון מעודד אתכם להתמיד בתהליך ההרזיה (תפריט תזונה נכונה ובפעילות הגופנית).

אין כאן פעילות גופנית. זהו תהליך מעשי חיובי וקצר, אשר במהלכו אתם לומדים להתמקד בגישה בריאה לחיים כי יש לה השפעה על בריאות הגוף. בנוסף, לאורך המסע תקבלו טיפים וכלים מעשיים אשר יסייעו לכם לחזק את הביטחון העצמי ולהאמין בעצמכם, להעז לממש את שאיפותיכם כדי שתוכלו לעבור ממצב של "תקיעות" להשגת חוויה של הצלחה, סיפוק עצמי ואושר. תהליך אימון לחיים בריאים מתמקד בשיפור הבריאות ואיכות החיים על ידי הקניית הרגלי חיים נכונים ובריאים כדי שיהפכו לחלק מאורח חייכם ותוכלו לממש את עצמכם בפועל בכל תחומי החיים.

האימון לבריאות יוצא מנקודת מוצא ששינוי בהרגלי החיים אינו מתחיל ונגמר בקבלת מידע, המלצות ותפריטים אלא קשור קודם כל בקבלת החלטה אישית לשינוי ובגיוס מוטיבציה פנימית למימושה. לא מספיק רק לרצות בשינוי ובוודאי לא מספיק להתחיל שינוי רק משום שאחרים מבקשים מאתנו להשתנות. על מנת להצליח לממש מטרות בריאותיות עלינו לבחור בכך בעצמנו ולשכנע את עצמנו כי אנו יכולים ומסוגלים להצליח לבצע את השינוי.

במהלך המפגש אסייע לכם ברגישות ובדייקנות לראות את האופן בו אתם מתנהלים בחיים כדי שתוכלו לצאת לדרך חדשה עם תכנית פעולה מעשית. כל שאלה מקבלת פריסת קלפים והתייחסות אישית שלה. הקריאה בקלפי טארוט נעשית בשילוב מודעות עצמית, הקורס בניסים, קלפים טיפוליים, חשיבה חיובית וצחוק ככלי ריפוי. אני מציגה בפני האדם את כל האופציות והשבילים שבהם הוא יכול לבחור ומעניקה לו את הביטחון שהוא יכול להתמודד עם העליות והמורדות שהחיים מזמנים ולהפוך ימים של סבל וחרדה לימים של הגשמה ושלווה. זוהי חוויה עוצמתית המחברת אתכם לאני הפנימי שלכם ובסופה תרגישו שאתם צועדים ליעד אותו הצבתם לעצמכם.

חשוב לדעת: אני מייעצת ומדריכה, בלבד, בנוגע לסיבות שיכולות להיות מקור הבעיה ולא מטפלת בבעיה הרפואית, שעל מנת לפתור אותה עליכם לפנות לרופאים מוסמכים.
אימון לחיים בריאים אינו מהווה תחליף לטיפול בריאותי אצל רופא מקצועי. אני מסייעת לכם ליישם שינויים באורח החיים שלכם ומספקת למאומן מוטיבציה וליווי במהלך טיפולים ולאורך תהליך שינוי בריאותי שהוא בחר לעשות.

למי מיועד אימון לחיים בריאים? 

אימון לחיים בריאים מתאים לאנשים שהחליטו לשים את בריאותם בסדר העדיפות. לאנשים המודרים כבריאים ומעוניינים לסגל לעצמם אורח חיים בריא כדי להמשיך להיות בריאים. לאנשים שסובלים שצריכים ורוצים לרדת במשקל ללא הצלחה. לאנשים הסובלים ממחלות כרוניות (לחץ דם, עצירות, סכרת, אלרגיות ועוד). לאנשים הנמצאים בתהליכי החלמה ושיקום.

מיקום המפגש 

את המפגשים הפרונטליים אני מקיימת בביתי, בפתח תקוה, או בבית הלקוח (אם מדובר בתושבי ת"א והסביבה).

מה הם המחירים למשתתף?

פגישה אישית חד פעמית עד שעתיים – 250 ₪. 
תהליך אימון אישי חד פעמי עד שלוש שעות – 400 ₪.
תהליך אימון אישי עד 12 מפגשים - 250 ₪, עבור כל מפגש. 
קריאה בקלפי טארוט טלפונית או בסקייפ עד 30 דקות - 150 ₪.
קריאה בקלפי טארוט טלפונית או בסקייפ עד 60 דקות - 200 ₪. 
אימון אישי טלפונית או במייל שעה 200 ₪ לכל פגישה ( עד 12 פגישות). 
חוות דעת וייעוץ באמצעות האימייל עד שעה – 150 ₪.

חיים בריאים הם לא רק חיים ללא חולי או מכאוב – חיים בריאים זה חיים מאוזנים ורגועים יותר, פעילים ומאושרים יותר! אני כאן כדי להראות את הדרך לחיים בריאים ואיכות חיים טובה.

באהבה גדולה, 
ורד אלה – רוח צחוק

ברשתות החברתיות