המתנה הכי מדהימה שנתן לנו הטבע.

הצחוק וההומור הם בעיניי המתנה הכי מדהימה שנתן לנו הטבע. הצחוק בעצם דומה לבולמי הזעזועים שבמכונית. אם הוא לא היה קיים, היינו מרגישים כל אבן בדרך, כל מהמורה וקושי בחיים. אם לא היינו נעזרים בהומור, החיים של כולנו היו הרבה יותר משעממים, עצובים וגם קשים. מבחינתי, סיטואציות שבעבר היו מעוררות אצלי באופן מידי עצבים, מתח ולחץ, הפכו על ידי השימוש בהומור למצבים שניתן להתמודד עמם. בתור ילדה נחשבתי לילדה שלא יודעת לחייך, ומאז שהתחלתי להיעזר בצחוק ובהומור, אני בהחלט יכולה לומר שחל שיפור עצום באיכות החיים שלי.

רוצים עוד...

ורד אלה – רוח צחוק
מדריכה רוחנית להעצמה אישית (ייעוץ והכוונה, תהליכי העצמה אישית)
מפגש אישי - קריאה בקלפי טארוט, אימון לחיים - להתחבר לעצמנו , הרצאות סדנאות וקורסי טארוט צחוק.
טלפון: 050-7656007
דוא"ל: vered@veredella.com 

הכוונה לשיפור הזוגיות

הכוונה ואימון לשיפור הזוגיות

רוצים שינוי ושיפור בזוגיות ובחיי הנישואין שלכם?
מרגישים תקועים בגלל קונפליקטים עם בן/בת הזוג?
אתם מרגישים שבן/בת הזוג לא מבינים אתכם? רוצים להרגיש שוב את ה"ביחד"?
זוגיות מאושרת ויציבה מבוססת על שוויון ועצמאות של בני הזוג, כל אחד מבני הזוג שלם עם עצמו, אוהב את עצמו, בונה לעצמו ערך ודימוי עצמי שאותם הוא מביא לזוגיות. אם לא תאהבו את עצמכם יהיה לכם קשה מאד לקבל את האהבה של בן זוגכם ולתת לו אהבה. אם אתם חושבים שתוכלו לקבל מבן הזוג את כל מה שאתם זקוקים אתם תתאכזבו. אין דבר כזה! תהיו תלויים בקשר הזוגי הזה ולא מאושרים מחייכם. שני אנשים אשר אוהבים את עצמם ונמצאים בקשר זוגי, רק מעצימים את האהבה ביניהם וגדלים ביחד. אם הזוגיות שלכם "מקרטעת" עליכם לעשות בדק בית עם עצמכם כי אז תוכלו להיות בזוגיות יותר אוהבת ובריאה. ואת זה עושים במפגש בהכוונה לשיפור הזוגיות ...

 • רוצים למגנט לחייכם מערכת יחסים אוהבת, נכונה והמתאימה לכם ביותר.
 • רוצים לזהות את הפנטזיות, החלומות והרצונות של כל אחד מבני הזוג וליצור דרכים להגשמתם.
 • רוצים ללמוד איך מצמצמים פערים במנטליות, לפתור מחלוקות ולא רק להציפם, לקבל החלטות ביחד.
 • רוצים להבין מהם הבעיות המרכזיות של מערכת היחסים וכיצד ניתן להתמודד איתם כדי ליצור זוגיות טובה יותר.
 • רוצים להתגבר על משברים ופצעים שנוצרו בקשר הזוגי, וליצור אמון מחודש, המבוסס על חברות ואהבה שלא הכרתם.
 • רוצים לזהות ולשחרר דפוסי חשיבה והתנהגות בעיתיים (נקודות תורפה, פחדים וקשיים) הפוגעים ביצירת זוגיות אוהבת.
 • רוצים להבין מה לעשות ומה לא לעשות בתוך מערכת יחסים כך שתהיה מתאימה ואוהבת כדי לשמר ולשפר את הזוגיות.
 • רוצים ללמוד איך לאהוב ולקבל את עצמכם בשלמות כך שתוכלו ליצור מערכות יחסים אוהבות ותומכות גם עם בני הזוג.
 • רוצים כלים מעשיים לשיפור התקשורת עם בן/בת הזוג כדי לחדש את האמון ביניכם ולעורר את האהבה מחדש.

  איך מתנהל תהליך ההכוונה והאימון לשיפור הזוגיות?

  הכוונה ואימון לשיפור הזוגיות עם ורד אלה הינו תהליך חוויתי ומעצים המשלב למידה ורצינות עם קלילות והנאה – תהליך אימון אישי מובנה וממוקד שמאפשר לנו להתבונן במהלך החיים הזוגיים והרומנטיים שלכם. דרך פריסה בקלפי טארוט אפשר לערוך התאמה זוגית, לקבל תשובות מדויקות שקשורים לאופי ולטיב מערכת היחסים בין בני הזוג, הכוונה לפתרון בעיות במערכת הזוגית. אין כאן קמעות. יש כאן טיפים וכלים מעשיים כדי שתוכלו ליצור זוגיות אוהבת, מודעת, מחייבת ומוצלחת. תהליך קריאה בקלפי טארוט מתמקד בהגדרת ומיקוד המטרה שלמה הגעתם, להיות מודעים למהות ולערכים המובילים שלכם בבחירת בן/בת הזוג ובתוך מערכת היחסים ביניכם, תיקחו אחריות על מה שקורה בתקשורת הזוגית ועל מי שאתם בקשר, תוכלו לבחור בדפוסי התנהגות שונים המקדמים אתכם ליצירת זוגיות טובה עבורכם. המימוש בפועל תלוי בכם.

  מטרת הכוונה ואימון לשיפור הזוגיות הינה לגרום לאחד מכם או לשניכם להגיע לרמת מודעות גבוהה יותר בנוגע לתהליכים ולדינמיקה במערכת היחסים ובזוגיות שלכם. אימון לשיפור הזוגיות הוא תהליך שמטרתו לשפר להעמיק ולהעשיר את הקשר הזוגי. במהלך הכוונה ואימון לשיפור הזוגיות לומדים בני הזוג לחיות ביחד לאורך זמן תוך שמירה המקום האינדיבידואלי של כל אחד בתוך הזוגיות בפרגון ובדיאלוג מפרה, לסלוח, להתגבר על מטענים ומשקעים שצברו במהלך הדרך, להתמודד עם קשיים באינטימיות ביניכם ובתקשורת הזוגית, משברי אמון, שחיקה ועוד. הם לומדים ליצור מחדש את האהבה שכמעט נשכחה, תוך בנייה מחודשת של סדר עדיפויות משותף וזמן איכות ביחד.

  אני, ורד אלה, מסייעת לכם ברגישות ובדייקנות לראות את האופן בו אתם מתנהלים בחיים כדי שתוכלו לצאת לדרך חדשה עם תכנית פעולה מעשית. כל שאלה מקבלת פריסת קלפים והתייחסות אישית שלה. הקריאה בקלפי טארוט נעשית בשילוב מודעות עצמית, הקורס בניסים, קלפים טיפוליים, חשיבה חיובית וצחוק ככלי ריפוי. אני מציגה בפני האדם את כל האופציות והשבילים שבהם הוא יכול לבחור ומעניקה לו את הביטחון שהוא יכול להתמודד עם העליות והמורדות שהחיים מזמנים ולהפוך ימים של סבל וחרדה לימים של הגשמה ושלווה. זוהי חוויה עוצמתית המחברת אתכם לאני הפנימי שלכם ובסופה תרגישו שאתם צועדים ליעד אותו הצבתם לעצמכם. (לפירוט נוסף על הכלים שלי).

  הכוונה ואימון למציאת ושיפור הזוגיות מיועד לזוגות הרוצים לחיות בזוגיות אוהבת וטובה ביותר עבורם. זוגות המעוניינים לשפר את הזוגיות ו/או רוצים לעלות את הזוגיות שלהם לשלב הבא, זוגות במשבר ומעוניינים לפתור בעיות בזוגיות, לזוגות המרגישים שחיקה ושעמום בזוגיות, זוגות שרוצים ללמוד מחדש להקשיב זה לזו, לזוגות בתחילת דרכם.

  מחירי האימונים לשיפור הזוגיות

  פגישה אישית חד פעמית עד שעתיים – 250 ₪. 
  הכוונה לשיפור הזוגיות - טלפונית או בסקייפ עד 30 דקות - 150 ₪. 
  הכוונה לשיפור הזוגיות - טלפונית או בסקייפ עד 60 דקות - 200 ₪. 
  תהליך אימון אישי, של עד 12 פגישות אישיות - 250 ₪ לכל פגישה.


  תנו לעצמכם הזדמנות להפוך את הזוגיות שלכם לבסיס העוצמה והכוח של חייכם. אני כאן כדי לתת כלים ותמיכה, לכוון אתכם לדרך הנכונה ולבצע יחד את הפעולות הנדרשות שיובילו אתכם ליצירת הזוגיות המוצלחת עבורכם.

  ברשתות החברתיות