המתנה הכי מדהימה שנתן לנו הטבע.

הצחוק וההומור הם בעיניי המתנה הכי מדהימה שנתן לנו הטבע. הצחוק בעצם דומה לבולמי הזעזועים שבמכונית. אם הוא לא היה קיים, היינו מרגישים כל אבן בדרך, כל מהמורה וקושי בחיים. אם לא היינו נעזרים בהומור, החיים של כולנו היו הרבה יותר משעממים, עצובים וגם קשים. מבחינתי, סיטואציות שבעבר היו מעוררות אצלי באופן מידי עצבים, מתח ולחץ, הפכו על ידי השימוש בהומור למצבים שניתן להתמודד עמם. בתור ילדה נחשבתי לילדה שלא יודעת לחייך, ומאז שהתחלתי להיעזר בצחוק ובהומור, אני בהחלט יכולה לומר שחל שיפור עצום באיכות החיים שלי.

רוצים עוד...

ורד אלה – רוח צחוק
מדריכה רוחנית להעצמה אישית (ייעוץ והכוונה, תהליכי העצמה אישית)
מפגש אישי - קריאה בקלפי טארוט, אימון לחיים - להתחבר לעצמנו , הרצאות סדנאות וקורסי טארוט צחוק.
טלפון: 050-7656007
דוא"ל: vered@veredella.com 

הכוונה ואימון לקריירה ועבודה

הכוונה ואימון לקריירה ועבודה

אתם מרגישים שהקריירה תקועה ורוצים לפרוץ קדימה?
מה העבודה שאתם חולמים עליה?
שינוי מקצועי? מתלבטים לגבי קידום והכיוון המקצועי שלכם?
רוצים יותר עניין וסיפוק בעבודה?
אתם מנהלים את הקריירה שלכם! בהכוונה ואימון אישי לקריירה עם ורד אלה תוכלו לקחת אחריות עליה ולנהל את החיים המקצועיים שלכם. אם ברצונכם להרגיש שלחיים יש משמעות, עבורכם, עליכם לחיות אותם בעצמכם. עליכם לבחור בדרך שמרגישה נכונה לכם, ולא בדרך שנראית כמתאימה לכל השאר. לכל אדם בעולם הזה יש משיכה עדינה לתחום, רעיון או פעילות מסוימת, ולפעמים המשיכה הזו היא לא עדינה כלל וכלל. אנשים שאוהבים את עצמם מזהים ומעריכים את התשוקה הפנימית שלהם לעבר נושא בעל משמעות עבורם, והם מקדישים לו את הזמן והאנרגיה שלהם כדי לטפח את התשוקה הזו. הם יודעים שסיפוק הרעב הפנימי הזה חשוב בהרבה יותר מכל פחד שעלול לצוץ מפני תגובת הסובבים. אל תחיו את החיים כמתבוננים מהצד, אלא חיו את העולם הזה, את היום הזה וכל יום שאחריו כמשתתפים פעילים. במפגש הכוונה ואימון אישי לקריירה חד פעמי או בתהליך של עד 12 פגישות תוכלו לשאול את עצמכם האם מה שאתם עושים חשוב לכם, ולמצוא את האומץ, החכמה וכוח הרצון כדי לבנות את חייכם סביב התשובה שלכם.

קריירה היא הרבה יותר מפרנסה. היא ערוץ לביטוי היכולות והכישרונות שלכם, שדה לצמיחת מערכות יחסים, התמודדות מול אתגרים ודרישות. היא מגדירה חלק מזהות שבו הנכם נמצאים. עבודה היא חלק משמעותי מהיומיום שלכם ויש לה השפעה גדולה על חייכם. יש לנו זכות לעבוד במה שמתאים לנו ושאנחנו אוהבים ! וזה אפשרי. אימון קריירה נועד להתאים את מה שאתם עושים למה שאתם באמת, לכישורים, ליכולות, לשאיפות ולרצונות שלכם תוך התחשבות באילוצים ובמציאות חייכם.

למעוניינים להתקדם ולהצליח בחיים המקצועיים אימון קריירה יעניק לכם:

  • העצמה אישית וחיזוק תחושת הערך והדימוי העצמי.

  • זיהוי השאיפה / הנטייה המקצועית ובחינת תחומי העניין באותם מקצועות.

  • איתור דפוסים והרגלים מכשילים (פחדים וקשיים) והחלפתם ביכולות ובכישורי חיים מעצימים.

  • איתור וזיהוי הכישורים, החזקות והמוטיבציה  שניתן לממשם וליישמם בתחום הקריירה והעבודה שלכם.

  • גילוי אפשרויות חדשות כדי לבחור את הדרך הטובה והנכונה ביותר עבורכם להגשים את עצמכם בחיים.

  • סיוע במציאת עבודה (כתיבת קורות חיים, מיקוד בתחום המתאים לחיפוש העבודה, הכנה לראיונות עבודה ועוד).

  • מיפוי ופרישת האפשרויות הקיימות, בחינת הניסיון שלכם, יצירת תמונה ברורה וממודת של המסלול התעסוקתי.

  • כלים מעשיים וטיפים כדי שתוכלו לקבל את ההחלטות הטובות ביותר על מנת להגיע למימוש עצמי בקריירה ובעבודה.

איך מתבצע אימון אישי לקריירה?

קלפי הטארוט מלמדים אותנו שאם אנחנו רוצים להגיע למימוש עצמי ולהצליח עלינו להתחבר לאמת שלנו, להתעקש על מה שחשוב ולא לוותר לעצמנו בחיים המקצועיים. ולכן הכוונה ואימון אישי לקריירה' עם ורד אלה' הינו תהליך מובנה וממוקד, חוויתי ומעצים' המשלב למידה ורצינות עם קלילות והנאה, שמאפשר לכם להתחבר לאמת הפנימית שלכם, כדי למצוא את התחום בו אתם מעוניינים לעסוק על מנת לממש את עצמכם ולהרגיש בעלי משמעות בחיי הקריירה והעבודה שלכם.
באמצעות פריסה בקלפי טארוט המתאמן יוכל לראות מה הדברים אותם הוא אוהבים לעשות וחזק בהם, מה הוא לא אוהב לעשות אבל יודע לעשות, ומה היה רוצה לדעת ולעשות. על ידי שיחה וחשיפה של רצונות חבויים ועל ידי התייחסות ליכולות, ידע, ניסיון קודם בעבודה ובתחביבים, רוכש המתאמן כלים מעשים כדי לחזק את הביטחון ומיומנויות העבודה שלו על מנת למצוא עבודה המתאימה לו, להעמיק בעבודה נוכחית ולהרחיב את גבולותיה, או על מנת להחליט מה היעד הבא אותו הוא רוצה לכבוש בתחום התעסוקה.

אם אתם מחפשים עבודה, אימון קריירה באמצעות קלפי טארוט, ייתן כלים מעשיים לפעול ולהתנהל בתהליך חיפוש העבודה. בתהליך האימון תגיעו לבהירות מהם היתרונות והחסרונות שלכם, מהם התפקידים שמתאימים לכם, מהם הדרכים האפקטיביות לחיפוש עבודה וכיצד מתנהגים בראיון העבודה עצמו.
כחלק מתהליך חיפוש עבודה, נשדרג את קורות החיים שלכם, כדי להציג אתכם בצורה האטרקטיבית ביותר ולתת לכם יתרון משמעותי מול מועמדים אחרים.
אנשים ששדרגו את קורות החיים שלהם מתחילים לקבל יותר זימונים לראיונות, הצעות העבודה יותר רלוונטיות למה שהם מחפשים, הם עוברים בהצלחה ראיונות עבודה מאחר שהם ממוקדים ובהירים יותר והתנאים שמוצעים להם טובים יותר.

אם אתם מרגישים שהקריירה שלכם תקועה, אתם לא מצליחים להתבלט בעבודה או חושבים שמגיע לכם קידום אבל זה תמיד קורה לאחרים ואף פעם לא לכם, אימון אישי לקריירה יסייע לכם להתגבר על המכשולים שעוצרים את ההתפתחות המקצועית שלכם ויביא אתכם למימוש עצמי במסגרת מקום עבודתכם. באמצעות קריאה בקלפי טארוט נפתח חשיבה הממוקדת ביתרונות המרכזיים שלכם, נלמד כיצד לרסן את החסרונות שלכם בעבודה, ליצור תקשורת אפקטיבית שתסייע לכם לשדר מי אתם באמת וכיצד אתם יכולים לתרום כדי שתוכלו להגיע בדיוק לאן שאתם רוצים בחברה או בארגון שבו אתם עובדים.

אם מפטרים אתכם מהעבודה, אימון קריירה יסייע לכם להשתלב מחדש במעגל העבודה, בתפקיד חדש ההולם את כישוריכם. על ידי קריאה בקלפים נבצע בנייה מחודשת של הדימוי המקצועי והאישי שלכם, נלמד כיצד לאתר מקומות עבודה ותפקידים המתאימים לכם, להצליח בראיון עבודה ולהתלבט על פני מועמדים אחרים. אם החלטתם לפרוש ממקום העבודה שלכם מרצון או אם כוחכם במותניכם למרות שאתם מוצאים את עצמכם בפנסיה אימון אישי לקריירה באמצעות קלפי טארוט ינחה אתכם להשתמש בידע ובניסיון שצברתם כדי לעצב מחדש את עתידכם ולממש דברים שתמיד היו בגדר חלום.

אין כאן קסמים. זהו תהליך מעשי חיובי וקצר אשר במהלכו אתם לומדים להתמקד בעשייה תוך שימוש נכון ביכולות בהם ניחנתם. בנוסף לאורך המסע תקבלו טיפים וכלים מעשיים אשר יסייעו לכם לחזק את הביטחון העצמי ולהאמין בעצמכם, להעז לממש את שאיפותיכם כדי שתוכלו לעבור ממצב של "תקיעות" להשגת חוויה של הצלחה, סיפוק עצמי ואושר, לבנות קריירה חדשה או לקדם את ה קריירה הנוכחית, כניסה לתפקיד חדש, שיפור התקשורת הבינאישית בעבודה, פיתוח קריירה, מציאת עבודה, הכנה לראיונות עבודה ועוד.
תהליך האימון האישי מתמקד בתחום בו אתם מבקשים לעשות שינוי, במטרות שאתם רוצים להשיג ובבניית תכנית פעולה אשר תקרב אתם להגשמת חלומותיכם כדי שתוכלו לממש את עצמכם בפועל בעבודה ובקריירה. אופי האימון, קצב האימון והמימוש בפועל תלוי בכם. במהלך המפגש אסייע לכם ברגישות ובדייקנות לראות את האופן בו אתם מתנהלים בחיים כדי שתוכלו לצאת לדרך חדשה עם תכנית פעולה מעשית. כל שאלה מקבלת פריסת קלפים והתייחסות אישית שלה. הקריאה בקלפי טארוט נעשית בשילוב מודעות עצמית, הקורס בניסים, קלפים טיפוליים, חשיבה חיובית וצחוק ככלי ריפוי.
אני מציגה בפני האדם את כל האופציות והשבילים שבהם הוא יכול לבחור ומעניקה לו את הביטחון שהוא יכול להתמודד עם העליות והמורדות שהחיים מזמנים ולהפוך ימים של סבל וחרדה לימים של הגשמה ושלווה. זוהי חוויה עוצמתית המחברת אתכם לאני הפנימי שלכם ובסופה תרגישו שאתם צועדים ליעד אותו הצבתם לעצמכם.

למי מיועד אימון קריירה?

התהליך מתאים לאנשים שנמצאים בתחילת דרכם ורוצים להחליט על תחום העיסוק שלהם, לאלה המרגישים שחוקים בעבודתם ויודעים שהחיים יכולים להציע הרבה יותר מזה ולכן רוצים להזניק את הקריירה שלהם קדימה, למי שמעוניין לרכוש מיומנויות שונות על מנת לשפר את האפקטיביות בעבודה, לאנשים הרוצים לפתח את קריירה נוכחית ולאנשים שרוצים לשנות את תחום העיסוק שלהם ולבחור תחום קריירה חדש.

מיקום המפגש:

את המפגשים הפרונטליים אני מקיימת בביתי, בפתח תקוה, או בבית הלקוח (אם מדובר בתושבי ת"א והסביבה).

מה הם המחירים למשתתף?

פגישה אישית חד פעמית עד שעתיים – 250 ₪
תהליך אימון אישי חד פעמי עד שלוש שעות – 400
תהליך אימון אישי עד 12 מפגשים - 250 ₪ עבור כל מפגש
קריאה בקלפי טארוט טלפונית או בסקייפ עד 30 דקות - 150 ₪
קריאה בקלפי טארוט טלפונית או בסקייפ עד 60 דקות - 200 ₪
אימון אישי טלפונית או במייל שעה 200 ₪ לכל פגישה ( עד 12 פגישות)
חוות דעת וייעוץ באמצעות האימייל עד שעה – 150 ₪

אם אתם רוצים – אתה תמצאו את הדרך, אך אם אתם לא רוצים – תמצאו תירוץ. אני כאן במטרה להחזיר לכם את המוטיבציה והשאפתנות, להזכיר לכם חלומות נשכחים ולהוביל אתכם בחיוך לדרך מקצועית חדשה.

באהבה גדולה 
ורד אלה – רוח צחוק

ברשתות החברתיות