המתנה הכי מדהימה שנתן לנו הטבע.

הצחוק וההומור הם בעיניי המתנה הכי מדהימה שנתן לנו הטבע. הצחוק בעצם דומה לבולמי הזעזועים שבמכונית. אם הוא לא היה קיים, היינו מרגישים כל אבן בדרך, כל מהמורה וקושי בחיים. אם לא היינו נעזרים בהומור, החיים של כולנו היו הרבה יותר משעממים, עצובים וגם קשים. מבחינתי, סיטואציות שבעבר היו מעוררות אצלי באופן מידי עצבים, מתח ולחץ, הפכו על ידי השימוש בהומור למצבים שניתן להתמודד עמם. בתור ילדה נחשבתי לילדה שלא יודעת לחייך, ומאז שהתחלתי להיעזר בצחוק ובהומור, אני בהחלט יכולה לומר שחל שיפור עצום באיכות החיים שלי.

רוצים עוד...

ורד אלה – רוח צחוק
מדריכה רוחנית להעצמה אישית (ייעוץ והכוונה, תהליכי העצמה אישית)
מפגש אישי - קריאה בקלפי טארוט, אימון לחיים - להתחבר לעצמנו , הרצאות סדנאות וקורסי טארוט צחוק.
טלפון: 050-7656007
דוא"ל: vered@veredella.com 

ייעוץ והכוונה טלפוני ובמייל

ייעוץ והכוונה טלפוני ובמייל

רוצים פריצת דרך בחייכם ולא יודעים איך?
אתם בפרשת דרכים, מתלבטים ומבולבלים, צריכים תשובה עכשיו לגבי נושא מסוים?
רוצים להתחיל להניע את הגלגל, אבל אין לכם את הזמן והיכולת להגיע לפגישה אישית, במקום מסוים?
הכוונה ואימון טלפוני מיועדים, במיוחד, עבורכם.
התקשרו או שלחו פנייה במייל לורד אלה הכוונה לחיים

כל אדם באשר הוא, לעיתים חש כי הוא נתון בפרשת דרכים, עומדות בפניו מספר דרכים לצעוד בהן אך הוא מהסס או חושש ואינו יודע לאיזה כיוון לפנות. ישנם מקרים עצובים יותר שפשוט אין לאדם כלל דרכים, הוא חש כי הוא חי בתוך מלכוד או חור שחור וכבר הוא לא רואה את "האור בקצה המנהרה",. אך תנו לי לחדש לכם כי יש "אור ותקווה בקצה המנהרה", אשר יובילו אתכם לשמחה אך רובכם לא תראו אותה אלא אם כן זכיתם במתנה מיוחדת הנקראת "מודעות עצמית".

ייעוץ בקלפי טארוט חד פעמי נותן מענה על כל שאלה שמסקרנת אתכם או חשובה לצורך קבלת החלטות, שיפור החיים ופתרון דילמות. אימון אישי טלפוני נותן את הפתרון האולטימטיבי לכל מי שמעוניין לעבור תהליך של שינוי בכל תחומי החיים (זוגיות, פרנסה, קריירה, בריאות ועוד).כי אינו יודע באיזה דרך לפנות בחיים או התפתחות אישית אך סדר יומו עמוס וצפוף ואין לו זמן להתאמן בתהליך של אימון אישי פרונטלי בגלל המרחק.

נעים להכיר: ורד אלה
מדריכה רוחנית ומתקשרת בעלת ניסיון רב ומוניטין מוכח. מדריכה רוחנית באמצעות קלפי טארוט, מודעות עצמית, חשיבה חיובית וצחוק ככלי ריפוי. ייעוץ, הכוונה ואימון אישי בכל תחומי החיים (זוגיות, קריירה, בריאות, לימודים ועוד) בשיטה ייחודית וחווייתית כדי שתוכלו להתפתח רוחנית ולהגשים את עצמכם בחייכם. מעניקה כלים מעשיים לצמיחה אישית. מגבירה את יכולת האהבה, האושר, הקבלה והנתינה על מנת לעשות שינוי בחיים.

אז כמה זה עולה?

מענה טלפוני, או באימייל, על שאלה אחת – 60 ₪
מענה טלפוני, או באימייל על שתי שאלות – 100₪
קריאה בקלפי טארוט, טלפונית או בסקייפ, עד 30 דקות - 150 ₪.
קריאה בקלפי טארוט, טלפונית או בסקייפ, עד 60 דקות- 200 ₪.
חוות דעת וייעוץ באמצעות האימייל (עד שעה) – 150 ₪.אימון אישי טלפוני באורך שעה - 200 ₪ ( עד 12 אימונים).

איך עושים את זה?

פגישה טלפונית יש לתאם מראש. אם ורד יכולה לקיים את הפגישה במקום היא תעשה זאת, ואם לא היא תשתדל לתאם את הפגישה בדחיפות ככל שניתן.
לתיאום פגישה טלפונית צרו קשר טלפוני, באימייל או ב SMS. 
התשלום יתבצע, בתחילת השיחה, באמצעות כרטיס אשראי, ישירות, דרך אתר מאובטח (ללא שמירת פרטים במערכת).

חשוב לציין כי הייעוץ הרוחני הטלפוני בעזרת קלפי טארוט אינו מתעסק בעתידות ואינו מהווה תחליף לאיש מקצוע העוסק בתחום הפסיכולוגיה או הפסיכיאטריה.
עיקר תפקידו של ייעוץ חד פעמי או אימון אישי באמצעות קלפי טארוט הוא לעורר ולפתוח ערוצי חשיבה ומודעות כדי שתוכלו לראות את כל האפשרויות, הדרכים והמסלולים, המתאימים למצב הרוחני והפיזי העכשווי שלכם על מנת לפרוץ קדימה כדי לעשות שינוי בחייכם.

לא משנה מה המצב, תמיד יש לכם לפחות שתי אפשרויות לבחור. אם אתם לא יכולים לשנות משהו מבחינה פיזית, אתם יכולים לשנות את הגישה. אתם יכולים לראות משבר כהזדמנות ללמוד משהו חדש, להתחזק, לגלות את האני הפנימי שלכם. שהכל משתבש, שום דבר לא מסתדר ונדמה לכם שנותרתם לבד - לא כדאי לעשות טעויות שישפיעו על עתידכם ! זה בדיוק הזמן המושלם להתקשר או לשלוח מייל לייעוץ ואימון טלפוני באמצעות קלפי טארוט עם ורד אלה כדי לעשות מה שלא העזתם לעשות, לחולל מהפך בחייכם בכל נושא שמטריד אתכם כדי שתוכלו להתחיל לחיות את חייכם מתוך החזון שלכם!
פנו אלי

ורד אלה רוח צחוק 

טלפון: 050-7646007 
מייל: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 

ברשתות החברתיות